Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne kadar eder?

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, arka iki kapısı sürtmelerden ötürü serviste değişmiş ve arka tampon boyanmış 2011 model 1.4 TSI style paket sunrooflu, 9500km beyaz araç sizce ne kadar eder? Teşekkürler.

Km'si nedir? Donanımı nedir? Bunlar fiyatta etken.

Sürtmeden değişim mi var boya mı? Kafam karıştı.

Abi çok rahat 36.000-37.000 eder sonuçta değişen parça serviste degısmıs ayrıca sunroof var ve km si çok az hatta daha ustune bıle rakam verebılırsın :eek:key:

daha fazla eder diye düşünüyorum.sunroofsuz 2010 modelleri bu fiyata veriyolar.sahibinden e bi göz at istersen,bi fikir verebilir

Benim aklıma takılan değişmenin yapılmış olması fiyatı nasıl etkiliyor? insanlar değişeni var diyebiliyor. ama servis yurt dışından geldiğini söylüyor. 2 kapı ayrıca arka tampon boyalı. :/

Pİyada takıntıdır gider, değişeni varmış, boyanmış vs. Değişmişse kese kağıdı değil, yine Seatın presinden çıkan başka bir parça alınmış takılmış, sadece pert durumunu araştırın, mekanik sorun da yok ise alın gitsin.

Pİyada takıntıdır gider, değişeni varmış, boyanmış vs. Değişmişse kese kağıdı değil, yine Seatın presinden çıkan başka bir parça alınmış takılmış, sadece pert durumunu araştırın, mekanik sorun da yok ise alın gitsin.
Teşekkür ederim. Ama araç zaten benim. :)

O zaman, kapı bahanesi ile fiyat kıranlara müsaade etmeyin.

Geri
Üst Alt