Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne Desek Bunlar Kıyamet Alametleri midir?

Asım özbasi

Kayıtlı Üye
Komple herkese selam olsun hayirli Cumalar.

İstanbulda yasayanlar olarak zor bir aksam yasadik dün diğer illerde durum nedir bilmiyorum haberleri izleyemedim. Sanırım can kaybı yaşanmadı maddi hasarlar var. Mağdur olanlara geçmiş olsun ve Allah yardimcilari olsun diyorum.

Peki SCW ailesinde son durum nedir hasari olan varmı ?

Benim arac kamerasi kayittaydı yokus yukarı suyun içinden yara yara geçtim inşallah motora felan su gelmemiştir. Videoyu paylasacagim ilerleyen saatlerde

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

Trakya bölgesinde en şiddetli dolu Kapıkule de yaşanmış. Edirne merkezi teğet geçmiş. Kırklareli, Babaeski, Lüleburgaz, Çorlu da sadece şiddetli yağmur yağdı. Yine Silivri beter olmuş. İstanbul birçok arkadaşımızdan ve haberlerden de gördüğümüz kadarı ile resmen felaketi yaşamış. Dolu direkt Kapıkule den İstanbul a gitmiş sanırım. Herkese büyük geçmiş olsun. Allah tekrarını ve beterini yaşatmasın inşallah.

Şiddetli yağış ve fırtına bugün de devam edecekmiş Trakya nın doğusunda. Dikkatli olalım arkadaşlar.

"Son dakika: AKOM'dan şiddetli yağış uyarısı!
Dün İstanbul'da etkili olan sağanak yağışın ardından bugün de uyarılar ard arda geldi. AKOM Kartal, Pendik, Adalar ve Tuzla için şiddetli yağış uyarısında bulundu.
Ayrıca Balıkesir, Bursa, Yalova, Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde yaşanacak sağanak yağış için vatandaşlar, sel, su baskını, yıldırım düşmesi ve ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarıldı."

Son dakika: Meteoroloji'den bir uyarı daha! Sağanak ve kuvvetli yağış... - Son Dakika Güncel Haberler

Herkese geçmiş olsun avrupa yakasında iki arkadasımızın cam ve kaporta hasarı var dolu haşat etmiş malesef aracları

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cekmeköy tasdelen tarflarinda arkadaş polo ile doluya yakalanmis arabanin heryeri mermi izi gibi gocuk

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende de var birkaç dolu izi. Hava bir durulsun detaylı inceleyeceğim.
Allah beterinden korusun. Camları patlayanlar motoruna su kaçanlar var.
Su içine dalmamak lazım bu gibi durumlarda tekrar büyük geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt