Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne dersiniz ?

emre yamanlı

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar;

Aranıza yeni katıldım. Allah kismet ederse yakında bir seat ibiza sahibi olacağım.

Almak istediğim araç
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-ibiza-1.4-100-bg-166387080/detay/

Araca haftasonu baktım. Ama sizinde değerli fikirlerinizi almak istiyorum.

Sizce mantıklı mı ? km ve fiyat uygun mu.
İlan detayında 8 adet hava yastığı, dijital klima, ESP, TCS, ABS, ISOFIX, hız sabitleyici, otomatik katlanır ayna... bunlar 2006 model araçta mevcut mudur ?
ve bu araç hakkında diğer yorumlarınız bekliyorum.

Hepinize şimdiden teşekkürler...

Saygılar

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Cumartesiye kadar bi karar vermem lazım. Teşekkürler

Araç fazla ezilmemiş gibi duruyor... Km si orjinalse eğer küçük bir pazarlıkla alınabilir... Şimdiden hayırlı olsun...

Teşekkürler..km olayı muayene kayıtlarına göre ortaya cıkar umarım, baska kesin bir yolu varmı dır

Evet alper bey araç diri duruyor. Fakat siyah oldugu için yaşına göre abartı olmayan cizikler mevcut. Boyada görmemiş.

Aracın donanımı dogrumudur. Araç detayında bir çok üst sınıf araçta olamayan özellikler yazılmış.

Evet alper bey araç diri duruyor. Fakat siyah oldugu için yaşına göre abartı olmayan cizikler mevcut. Boyada görmemiş.

O kadar boya sıkıntısı olur o önemli değil mühim olan motor ve yürürü iyi olsun... Tek kapı olmasın takıntın yoksa güzel bir araç gibi duruyor... Hayırlı olsun şimdiden...

kesinlikle kendi fikrim, renk ve 3 kapı olması dışında sorun yok gibi

İlk arabam olacak kismetse. 3 kapalı araç sıkıntı ama, içimde hep 3 kapılı bir araç hayali vardı. Takii 34 yaşıma kadar :)

Geri
Üst Alt