Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne dersiniz ?

aac muayene kayıtlarında km de yazıyor. Trammer sorgulaması yaptığında km blgisi de geliyor az çok anlarsın artk.. Ama fiyatçok takdir ve tercih senin kardeşm..

eğer bütçen varsa yeni kasasını alabilirsin...bence 3 kapılı olması ve rengi sıkıntı...kilometreye de dikkat etmek lazım 8 yıllık araba 80 binde orjinalse iyi

yeni kasaları bütçeyi zorlar kardeşim. Geçen 25.000 liraya gördüm yeni kasa 2010 du galiba. gene siyah ve tek kapılı. Ama tavan hariç boyalıydı.

Son düzenleme:
gerçi olsa da referance paketi olur o da baya boş...gerçöi bu araç içine sindiyse olur ama iyi baktırmak lazım araca...2.el araba alacaktım adam çamurlukta boya var diyor gidiyorsun 2 kapı değişmiş çıkıyor vsvs...sıfır aldım o yüzden memnunum çok şükür

şahsi fikrim aracı servise götürme, bilgisayara sok. zaten bilgisayarda sana ne eksik ne var söylüyor.adam aracı servise götürmüyorsa servise sokmak mantıksız.300 lira nerde 70 lira nerde.allah korusun araçta bi kusur çıkarsa ve computest bunu görmesse sana rapor veriyorlar bu raporla mahkemeye başvur, çatır çatır al....(o riskede kimse girmez zaten) aradaki 230 tl olan farkıda araçta kusurlu olan aksamları değiştirirsin:)

peki bilgisayara sokma işi nerde yapılıyor. 230 lira çok iyi para benim için :)

oto test, oto ekspertiz,computest diye geçer isimleri. ama İstanbulu hiç bilmem.internetten bakabilirsin.yada forumdan araştır, güvenilir biyer bulurlar sana.

araba almak cok buyuk dert aracı almadan masrafa giriyorsun.cebin dolu git.
kendi aracımı almak için 3 arabaya baktım 500 lira yedi sadece aracın neyi var neyı yok dıye 4 .cü aracı cok ıncelemedim allahtan motor üflümüyor :D

Geri
Üst Alt