Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne biçim iş bu!!!

Türkiyede hergece mekanlarda farklı görüntülerler karşılaşılmıyor aynı geceler aynı görüntüler sadece farklı yüzler var.... Bence Amerikan askerlerine çok tölerans geçilmiş gibi görünmüyor bunlar zaten o gecelerde hep yaşanan olaylar lakin bu haberi bu şekilde yayınlayan gazetecilerin ne fikirde ve amaç olarak ne amacına hizmet ettikleri biraz ele veriyor maksat ortamı karıştırmak....

1.not: Ricam çok zorunda kalınmadıkça konu kitlenmesin
ne demek istediğini sanırım biliyorsun,yoksa saçmalamazdın

Abi son dönemde eklenen politik konulardan farklıda olsa yine politik bir konu, kurallar gereği böyle konular eklemek aslında pek doğru değil ama eklemem gerektiğini düşündüm..

abd askerı ne kadar cıddıyetsız ya..ama konuya genel olarak yorum yapmıyıcam nıe dersen cok doluyum :D

Kabul :)

Sanırım biraz duygusal bakıyoruz,bu adamların yaşadıkları kültür böyle bu sahneleri sadece marmariste değil,amerikan askerinin gittiği heryerde görürsünüz,Bizim kültürümüze uymaz diyorsanız,bizim kendi gençliğimizin yaşadığı dejenarasyona bakalım boşverin elin askerini,yazın çekilen görüntülerde yada kışın istanbul gecelerinde çekilen görüntüler sanki bunlardan çok farklı.

Kültürel ayrımcılık yapmam abi. Toplamda 7 yıl İngiltere'de yaşadım. Yazın çekilen gençlik görüntüleri pek farklı değil abi haklısın ama benim değinmek istediğim nokta tamamen burası: ''tam bir ayrımcılık ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kendi ülkelerinde 2.sınıf muamele gördüklerinin göstergesidir.'' :)

valla söylecek laf bulamıyorum. gerçi orda onlara laf söleyecek baba yiğitte yoktur sanırım. adamı saniyede yok ederler. bu nasıl bi olaydır ya. aslında bu kelime içinde pek çok kelimeyi ayıkladım ki sırf konu kapanmasın diye. turkler bu tarz bi eğlence yapıyor olsa marmariste eğlence mekanında fuhuş operasyonu diye sabah manşetlerde okurduk ama tık yok maşallah guzel ulkeme.

yanlız hatunlar fenaymış puhaha

+1 :D

dediğin cok dogru tatil bölgelerinde insanlar türklere deger vermiorlar türkleri 2 inci sınıf insan yerine koyuyorlar gecen sene marmaristeydim cok örnek var türkleri istemeyenlerden kendi vatanındasın canın kanından olan insanlar seni club e almıyor damsızsın diye fakat bi başka yabancı tek başına elini kolunu sallıyarak giriyor plajlarda bile tabela asmışlar türkler ve köpekler giremez diye bunlar gibi cok örnek var adamlar türklerin gelmesini istemiyorum bize yabancı tursitler yeter diye bagırıyorlar sokaklarda cok yazık gercekten kendi vatanında topragında rahat edemiyorsan ne hala ne günlere gelmişiz birdaha düşün

evt damsız meselesi yeni senelerce turizm işi yaptım hem öyle böyle arka planda değil ön planda..animasyon müdürü olarak..
Türkleri herkes çok seviyor ama en sorunu da bizler çıkarıyoruz..
birkaç örnek vereyim..
birincisi ne tatili satın aldığımızı bilmiyoruz..tatili alıyoruz okumuyoruz..adam satıyor ve broşürde yazıyor..şunlar şunlar eztra bu saatten sonra extra..hiç bir yabancı itiraz etmiyor..
kim itiraz ediyor bizimkiler..çay parayla mı olurmuş kahve parayla mı olurmuş..dondurma parayla mı olurmuş..böyle yemek mi olurmuş..aç kaldık çöyle kaldık diye..
brosürü okusa bunların extra olduğunu bilir...ama birşey daha var okuduğu halde itiraz eden var..
rakı ister neden yeni rakı yok der....

gelelim sap gelenlere..başımızın üstünde yerleri var..ama gelirler..dil yok..yada az var..ruslar etrafda dolaşıyor..almanlar ingilizler..
bi bakmışın animatörün yanında bitmiş ŞUNU BANA AYARLASANA....animatörü pezomenk gören bir zihniyet..herkes böyle değil ama..gelenlerin çoğunluğu malesef böyle..
diyeceksin ki mavşak animatör yok mu dolu..
tur şirketlerin gücü ele geçirmesinden sonra..yani güç otellerin elinden alınmasından sonra yaşanmaya başladı herşey..
bu fiyata diyor doldurmam otelini..200 -300 liraya aldığınız gecelik otelin turlara giriş fiyatları sezonda maximum 90 lira..bu yurt dışı için de aynı fiyat yurt içinde aynı fiyat..ama çok oda satın alan tur..fiyatlarla istediği gibi oynuyor..falanı filanı var gerisi farklı bir konu..
ama sap gelenler artık rahat durmuyorlar..malesef..
yazıya gelince..bu yazıyı gördün mü eğer gördüysen neden yazının fotografını çekip şuç duyurusunda bulunup adamların analarını bellemedin kusura bakma..birisi söyledi ise..ona sana sorduğumu sorar mısın lütfen..

Geri
Üst Alt