Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ne alayım

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında FC640 tarafından paylaşıldı.

1. FC640

FC640 SCW Üyesi

230
    10
    18
    slm arkadaşlar uzun bi aradan sonra sanırım tekrar leona geri dönüyorum.aracımla kaza yapıp perte ayırdıktan sonra leon almayı dusunuyorum fakat 1.6 mı yoksa 1.4tysı almalıyım dıye dusunuyorum.benzin cok ucuk olduğu ıcınde lpg dusunuyorum kı 1.4tsı lara lpg taktırılamıyor dımı:(( sizce ne yapayım onerılerınızı beklıyorum

2. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Benzinli alıp lpg taktıracağınıza dizel bir araç daha iyi olmazmıydı?Aşırı derecede km de yapmıyorsanız 1.4 tsı zaten size yeter diye düşünüyorum.

xx

3. FC640

FC640 SCW Üyesi

230
    10
    18
    evet dizel daha mantıklı ancak pert olan aracımdan gelecek parayla eşime kucuk bı arac alacagım ıcın kalanda benzinlilere yeter ancak

4. survivor

survivor SCW Üyesi

63
    4
    8
    1,2 tsi ı değerlendirin o zaman ort 7 lt benzin yakıyormuş...

5. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    madem yakıt az yaksın diosunuz hemde performans diyosunuz sıfır şart değilse 1.9 TDI Sport cordoba dizel alın derim deli gidiyor 4 lt filan yakıor arkadaşımda var ondan biliyorum ve benim aracın bi çok özelliği onda da var düşünün derim :)

6. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    Emre kaan alptekin in 1.9tdı ibiza cuprası,nam-ı diğer "kara tren" i alın derim..babamdan yeni araba konusunda veto yemesem hiç düşünmezdim

7. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    tsi da yakıyor 1.4 1.2 farketmıyor bence .. uzun yolda az ykaıyor zaten kırk yılda bır uzun yola cıkıyorum ben :D en ıyısımı tdi bı arac almak

8. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    kesinlikle bende katılyorum size aynı durum benim için de geçerli...

9. satli

satli SCW Üyesi

39
    4
    8
    ben bir çeyrek depoyla şehir içi 300 km çok rahat yapıyorum benim için gayet iyi hemde shell GTL kullanıyorum bazen 300 km geçiyor bile benzili araçtan bıktığım için dizelli kesinlikle öneririm . Yanlız Motorunu açman için 6 depo mazotu gözden çıkar ilk 3 ayda :)

10. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    mk1 leon tdi sport öneririm. :eek:key:

Sayfayı Paylaş