Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ne alayım

FC640

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar uzun bi aradan sonra sanırım tekrar leona geri dönüyorum.aracımla kaza yapıp perte ayırdıktan sonra leon almayı dusunuyorum fakat 1.6 mı yoksa 1.4tysı almalıyım dıye dusunuyorum.benzin cok ucuk olduğu ıcınde lpg dusunuyorum kı 1.4tsı lara lpg taktırılamıyor dımı:(( sizce ne yapayım onerılerınızı beklıyorum

Benzinli alıp lpg taktıracağınıza dizel bir araç daha iyi olmazmıydı?Aşırı derecede km de yapmıyorsanız 1.4 tsı zaten size yeter diye düşünüyorum.

xx

evet dizel daha mantıklı ancak pert olan aracımdan gelecek parayla eşime kucuk bı arac alacagım ıcın kalanda benzinlilere yeter ancak

1,2 tsi ı değerlendirin o zaman ort 7 lt benzin yakıyormuş...

madem yakıt az yaksın diosunuz hemde performans diyosunuz sıfır şart değilse 1.9 TDI Sport cordoba dizel alın derim deli gidiyor 4 lt filan yakıor arkadaşımda var ondan biliyorum ve benim aracın bi çok özelliği onda da var düşünün derim :)

Emre kaan alptekin in 1.9tdı ibiza cuprası,nam-ı diğer "kara tren" i alın derim..babamdan yeni araba konusunda veto yemesem hiç düşünmezdim

tsi da yakıyor 1.4 1.2 farketmıyor bence .. uzun yolda az ykaıyor zaten kırk yılda bır uzun yola cıkıyorum ben :D en ıyısımı tdi bı arac almak

ben bir çeyrek depoyla şehir içi 300 km çok rahat yapıyorum benim için gayet iyi hemde shell GTL kullanıyorum bazen 300 km geçiyor bile benzili araçtan bıktığım için dizelli kesinlikle öneririm . Yanlız Motorunu açman için 6 depo mazotu gözden çıkar ilk 3 ayda :)

Geri
Üst Alt