Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne Alalım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YEKTA

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çok sevdiğim bir kardeşime 15 bin liraya kadar benzinli-tüplüde olabilir 2 sene civarında kullanmalık bir nevi şöförlük öğrenmek için araç araç arıyoruz tavsiyelerinize ihtiyacımız oldu(alman modeller öncelikli)akıl akıldan üstündür bir elin nesi var iki elin sesi var dedim ve konuyu açtım. bizim göremediğimiz ilanlar olabilir link ekleyerek tavsiyelerinizi bekliyoruz keyifli forumlar

abi şoförlük öğrenecekse alın bi tane toros vursun kırsın.. Sonra aldığı araçların kıymetini daha fazla bilir :) :D

Yekta abi 3,0 V6 Honda Accord var arkadaşımda o paralara satıyor istersen alabiliriz :D

3.0 v6 hemen uyar iyi öğrenir araba kullanmayı döncem ben sana

bizim konyada sağlamlığından ve az masraf çıkarmasından dolayı çok tutulan bi araç var..95-96-97 model toyota corolla..o fiyatlara bulunabilir.. veya albea-palio-cilio olabilir..çünkü parçaları ucuz..

biliyorum be ali şaka takıldım anladı o onu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt