Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

nazrlara geldik...acil parca lazım arkadaşlar...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında orhanak33 tarafından paylaşıldı.

1. orhanak33

orhanak33 SCW Üyesi

9
    1
    3
    Merhaba arkadaşlar.<br><br>Daha 1 hafta önce aldığım yeni leonumu bir kamyoncunun aptallığı ile lekeledik.Neyseki canımız sağ ona dua ediyorum.Göbeğin sağında şerite girmeyi beklerken dallamanın teki göbekten aynam ile beraber ön çamurluk ve ön cam çıtasına sürttü.Ve hiç bişi yapamadım öyle arabanın içinde kamyonun aracımı sürtmesini ŞOK içinde izledim.Yanım arkam önüm her tarafım araç...sinirden kafayı yedim hala kendimde değilim...bir de duran bir aracım ve hiçbir kusurum olmaması acayip koydu bana....sanırım nazar dedikleri bu olsa gerek...tam 10 yıldır istanbulda sürekli arac kullanan ,günde yaklaşık 300 km yol yapan birisi olarak kullandığım araçlara tek çizik yaptırmamışken böyle bişi (allah bilioo)çok enterasan.NAZAR BONCUğu ŞART....
    <br><br>neyse şu an kasko servis tur atıyorum...arkadaşlar bana acil sol kelebek fitili; lazım...2011 hdi dsg leonum için yardımınızı bekliyorum...

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    geçmiş olsun orhan kaskondan her şeyi servis karşılayacaktır aradığın parça kimsenin aracından çıkan bulunabilecek bir parça değilki tampon jant stop far vs gibi servis halleder

3. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Çok geçmiş olsun, sinir edici bir durum, yalnız birşeyi anlamadım, sanırım sol tarafta bayağı bir hasar var ve bir yerlerde tamir edilmek üzere bırakmışınızdır, onaracak yer fitili bulamıyor da size mi söyledi?

4. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    geçmiş olsun..yetkili servis herşeyi halletmiyor mu acaba

5. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Çok çok geçmiş olsun kaskon ve servis herşeyi halleder

6. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    acil derken?

7. orhanak33

orhanak33 SCW Üyesi

9
    1
    3
    merhaba arkadaşlar...geçen hafta başıma gelen nazarlık olayda sadece aynanın göbeği ve kelebek cam fitilinde darbe vardı.Ayna ok.servis göbeğini değiştir di de cam fitili için 1,5 ay beklmemi istediler.Oyüzden acill demiştim..yani okadar beklemek istemediğimden.Neyse ki fitildeki sürtme derin ve önemli değilmiş.Hafif bir revizyon,kaplama ile çözüldü.Problem yok yani.ilginizden ötürü teşekkürler.

8. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Geçmiş olsun hocam Allah daha beterinden korusun...

9. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş