Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazrlara geldik...acil parca lazım arkadaşlar...

orhanak33

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.<br><br>Daha 1 hafta önce aldığım yeni leonumu bir kamyoncunun aptallığı ile lekeledik.Neyseki canımız sağ ona dua ediyorum.Göbeğin sağında şerite girmeyi beklerken dallamanın teki göbekten aynam ile beraber ön çamurluk ve ön cam çıtasına sürttü.Ve hiç bişi yapamadım öyle arabanın içinde kamyonun aracımı sürtmesini ŞOK içinde izledim.Yanım arkam önüm her tarafım araç...sinirden kafayı yedim hala kendimde değilim...bir de duran bir aracım ve hiçbir kusurum olmaması acayip koydu bana....sanırım nazar dedikleri bu olsa gerek...tam 10 yıldır istanbulda sürekli arac kullanan ,günde yaklaşık 300 km yol yapan birisi olarak kullandığım araçlara tek çizik yaptırmamışken böyle bişi (allah bilioo)çok enterasan.NAZAR BONCUğu ŞART....
<br><br>neyse şu an kasko servis tur atıyorum...arkadaşlar bana acil sol kelebek fitili; lazım...2011 hdi dsg leonum için yardımınızı bekliyorum...

geçmiş olsun orhan kaskondan her şeyi servis karşılayacaktır aradığın parça kimsenin aracından çıkan bulunabilecek bir parça değilki tampon jant stop far vs gibi servis halleder

Çok geçmiş olsun, sinir edici bir durum, yalnız birşeyi anlamadım, sanırım sol tarafta bayağı bir hasar var ve bir yerlerde tamir edilmek üzere bırakmışınızdır, onaracak yer fitili bulamıyor da size mi söyledi?

geçmiş olsun..yetkili servis herşeyi halletmiyor mu acaba

Çok çok geçmiş olsun kaskon ve servis herşeyi halleder

merhaba arkadaşlar...geçen hafta başıma gelen nazarlık olayda sadece aynanın göbeği ve kelebek cam fitilinde darbe vardı.Ayna ok.servis göbeğini değiştir di de cam fitili için 1,5 ay beklmemi istediler.Oyüzden acill demiştim..yani okadar beklemek istemediğimden.Neyse ki fitildeki sürtme derin ve önemli değilmiş.Hafif bir revizyon,kaplama ile çözüldü.Problem yok yani.ilginizden ötürü teşekkürler.

Geri
Üst Alt