Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nazara geldık sanzıman yalan oldu...:(ACİL YARDIM EDIN...

Baba sen o arabaya yüklenmişsin anlaşılan gerçi arkadaşlarında dediği gibi gezegen dişli kırma kronik bu vw grubunda Lakin Çıkma şanzuman taktırmasaydın keşke, kendi şanzuman dişlini değiştirsen çöülürdü galiba iş ama usta olayın kolayını seçmiş anlaşılan yada vardır bi bildiği diyelim hayırlısı olsun kazasız belasız.. :)

tsk arkadaslar..Alla kımseye nasıp etmesi:)Takdıgımız yenı sanzıman sıfır derece dıyebılırm bı abı vasıtasıyla gıtmenın yararını gordum acıkcası..Su an debrıyaz kavraması atıklıgı baya bı fark ettı dıyebılırım baska balatasını degıstırmem sonucu..Araca bıraz yuklendıgım dogru..Bu konuda bılal arkadısımız gayet guzel ornekler verdı artık benımkısı nazarlık dıyorum..:)

Geri
Üst Alt