Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazara geldik. (KY Leon)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cok geçmiş olsun .bu araci cok iyi tanıyorum cok temiz ve orjinal bir araçtır. Sizden once Gaziosmanpaşa daydi bu arac erkan abi bi arkadasina almıştı o sizsiniz sanırım

Çok geçmiş olsun kadirim çok üzüldüm dün gece aramışsın erken yatmıştım.. Ders arasında arıycam birazdan.. :eek:key:
Aynı yerden Aynı şekilde benimde olmuştu Ankarada varmı bu tarz bir düzeltme işlemi yapan bilmiyorum ama istanbula yolun düşerse 2 saatlik iş bu mustafa usta için çamurluk alt kısmı rötüşle halledilir boyaya gerek yok bence..

öncelikle geçmiş olsun kadir kardeş.selçuk benim arabanın her lastiğin üstünde var bu eğiklik sürtmeden.aldıgımda öyleydi adamda orginalliği bozulmasın diye yaptırmamış istanbulda nerdeymiş bu yer okullar tatil olduğunda yalovaya gidecem uğrara yaptıralım boyasız.yada kadir kardeş sen ankarada yaptırırsan yerini söyle bende gideyim 19 mayısta

Abi cok gecmis olsun. Boya uygulanmadan halledilir buralarda tanidiğimiz Mustafa Usta var onun elleriyle eski haline gelir ama ankarada bu tarz isciliği güzel olan ustalar varmidir bilmiyorum.

öncelikle geçmiş olsun kadir kardeş.selçuk benim arabanın her lastiğin üstünde var bu eğiklik sürtmeden.aldıgımda öyleydi adamda orginalliği bozulmasın diye yaptırmamış istanbulda nerdeymiş bu yer okullar tatil olduğunda yalovaya gidecem uğrara yaptıralım boyasız.yada kadir kardeş sen ankarada yaptırırsan yerini söyle bende gideyim 19 mayısta

Güngören bağcılar Sanayi Sitesi 20. Blok No:10 Mustafa YETİŞ usta benim Konumda Şu :

http://www.seatclubworld.com/memnunum-40/son-zanaatkar-mustafa-usta-19424/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt