Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

nazara geldik. (KY Leon)

Konu, 'Teknik Destek' kısmında RedLine tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    gece gece haddini bilmez bi watandaşın sürtüp gecmesiyle arabamın orijinalliği bozuldu ki bu benim tahammül edemediğim bir durum. bana yardımcı olun boyasız nasıl yaptırabilirim bu bölgeyi. "maşallah araban çok güzel nazar değmesin" diyen bi arkadaş bu akşam nazar değdirdi canı sağolsun. bu gece uyku yok anlaşılan [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] yardım et senin başından yakın zamanda geçti aynı mewzu

Uploaded with ImageShack.us

2. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.314
    4.500
    113
    kadirim çok geçmiş olsun. zannederim ki boyasız atlatamaz gibisin çünkü tamponla çamurluğun birleştiği yerden boya atmış gibi görünüyor..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. siyanur86

siyanur86 SCW Üyesi

178
    73
    28
    Geçmiş olsun

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Çok geçmiş olsun kadirim çok üzüldüm dün gece aramışsın erken yatmıştım.. Ders arasında arıycam birazdan.. :eek:key:
    Aynı yerden Aynı şekilde benimde olmuştu Ankarada varmı bu tarz bir düzeltme işlemi yapan bilmiyorum ama istanbula yolun düşerse 2 saatlik iş bu mustafa usta için çamurluk alt kısmı rötüşle halledilir boyaya gerek yok bence..

5. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Lokal küçük bir boya ile halledilebilecek bir hasar. Tampon tırnağında da kırık olabilir o da halledilir. Sıkmayın canınızı Allah büyük belalardan korusun.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  6. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    cok gecmis olsun kardesim.Biz hernekadar da elimizden geldigince arabamiza dikkat etsekte malesef karsimizdakiler ayni hassasiyete sahip olmuyorlar. Allah daha buyuk kaze bela vermesin diyelim.

7. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Selçuk'un dediği gibi halledilir, bir sıkıntı olmaz...

8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kadir biz volkanın göçügü hallettirmiştik volkanın bi akrabası var bu işi yapan o na bi ulaş

9. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    geçmiş olsun kadir

10. masmavi

masmavi SCW Üyesi

37
    16
    8
    Çok geçmiş olsun. İnsanın canı ne olursa olsun sıkılıyor ama gerçekten Allah çok daha büyük belalardan korusun..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş