Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nazara geldık sanzıman yalan oldu...:(ACİL YARDIM EDIN...

Kendisi usta oldu sanziman dagitmada :D ah be bilal abi :D :D

geçmiş olsun can sıkıcı olmuş..

geçmiş olsun bence şanzuman değiştirmenin hiç gereği yok alacagın şanzumanın seninkinden iyi oldugunu nereden biliyorsun ki?

valla bılmıyorum en buyuk sorunumda o zaten..Daha once kendı aracımda baya bısey geldı basıma..Kol cıkartmmaktan tutunda ayna kırmaya saft koparmaya kadar..Burda aracı yaptırmamın en buyuk sebebı ustaya durumu ızah ettım garantı ıstedıgımı soyledım..Bana garantının kendısınn oldugunu soyledı.Ona ıstınaden aracın yapılmasına onay verdım..

gorustum saolsun yardımcı oldu ama ıs ısten gecti bıraz:)Aracı bu gun teslım aldım sorunsuz bı sekılde tum bakımları eksıksız yapıldı...İlginiz ve alakanız ıcın hepınıze bılal arkadasımıza ozellıkle tesekkurler...:)

Geri
Üst Alt