Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazar öyle olmaz böyle olur :( ŞAKA GİBİ OLDUK FORUMCAK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hepinize tekrar teşekkürler arkadaşlar gündüz fotoğrafları daha beter o yüzden koymadım servise götürdüm aracı yarın exper gelip bakacakmış sonrasına parçalar gelecek yapılacak falan on günü geçecek galiba serviste yoğun benden sonra 3 kişi daha geldi kaza yapmış öndede bir kişi vardı servis elemanının tahmini hasar tutarı 2500-3000 tl oha dedim ama bilmiyorum normalmi çamurluk için yapın dedim ama bişeyi yamılmış, kırılmış falan dedi yinede yapmaya çalışırız dedi elemana göre kaput sol far ve tampon değişiyor çamurluk muallakta

birde hazır servise gitmişken bir park sensörü sorayım dedi 370 dedi sesli uyarıyormuş ona da oha dedim ama fiyatları bilmiyorum 370 nasıl pahalı değil mi

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.. emin ediyorum okudukça arabayı otoparkdan çıkarmaya korkuyorum. 4 gündür yatıyo olduğu yerde kerata, çıkarırım bişi olur diye korkmuyo değilim şuan :rolleyes::rolleyes:

bugün exper gelmiş bakmış 4 parça değişiyor mekanik aksamda hasar yok
değişecekler:

kaput :mad::mad:
çamurluk :mad::mad::mad::mad:
sol far:mad:
tampon:mad::mad:

arabayı ortadan vursam perte çıkacakmış galiba:mad:

tabi ben bu kadar değişene kızıyorum ama ön taraf enerjiyi iyi absorbe etti. biz arabada çarpışmada neredeyse hiç bişey hissetmedik. sadece ses

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt