Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazar öyle olmaz böyle olur :( ŞAKA GİBİ OLDUK FORUMCAK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok geçmiş olsun ucuz yırtmıssınız cana gelecığine mala gelsin..

Sana da geçmiş olsun arkadaşım...Üzüldüm valla... Ben de geçen gece bi kediye çarptım. Hastamız vardı gece yarısı mersin'e gidiyordum, otobandan çıktım şehir içinde ilerlerken hızım 50-60 falan, bir baktım ufak bir kedi. Yağmur da yağıyor, kediyi ortalamaya çalıştım, frene de asıldım ama çok sert değil, yollar ıslaktı çünkü. Vurduğumu hissettim, içim çok kötü oldu, hemen sağa çektim. Yürüyerek geri gittim kediyi aradım, yarım saat dolandım ama bi türlü bulamadım. Sonra el feneri ile aracın altına baktım, kedinin sadece ufak bir parça tüyünü karter korumada gördüm. inşallah bişey olmamıştır.

Geçmiş olsun..Kazaların ne zaman ve nasıl geliceği belli olmuyor işte...

bir gün içinde geçmiş olsun dediğimiz 4. arkadaşımız oldunuz sanırım..ama hepsi allaha şükür küçük çaplı..allah beterinden saklasın..

çok geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun... Kaza bu geliyorum demez ama en azından ufak kaza olması ve sizlere bişey olmaması sevindirici...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt