Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazar denen şey bu olsa gerek.:((

peki fotoğrafta gördüğünüz üzere hasar çok işlem gerektirir mi? kapının komple boyanmasına gerek kalır mı? malum karşı tarafın sigortası karşılayacak acaba nerde yaptırsam auto king i tavsiye edermisniz?

peki fotoğrafta gördüğünüz üzere hasar çok işlem gerektirir mi? kapının komple boyanmasına gerek kalır mı? malum karşı tarafın sigortası karşılayacak acaba nerde yaptırsam auto king i tavsiye edermisniz?

Auto king boya işinde iyidir. Biz ne zaman bi çarpma, kaporta göçüğü falan olsa oraya yaptırıyoruz. Tahminim kapı tamamen boyanır. Local boya yapıyorlar ama üzerine tamamına bir işlem yapıolar ama aklıma gelmedi şimdi. O yüzden tüm kapı boyanmış gibi oluyor diyebilirim. Ama Autoking'de yapılan araçlar diğer araçlara göre daha az belli oluyo boyandığı. Yani eğer pek anlamıyorsan boya işinde, normal kişiler pek farkedemiyor. Ustası ancak anlar.

Auto king boya işinde iyidir. Biz ne zaman bi çarpma, kaporta göçüğü falan olsa oraya yaptırıyoruz. Tahminim kapı tamamen boyanır. Local boya yapıyorlar ama üzerine tamamına bir işlem yapıolar ama aklıma gelmedi şimdi. O yüzden tüm kapı boyanmış gibi oluyor diyebilirim. Ama Autoking'de yapılan araçlar diğer araçlara göre daha az belli oluyo boyandığı. Yani eğer pek anlamıyorsan boya işinde, normal kişiler pek farkedemiyor. Ustası ancak anlar.
kapının tamamen boyanacak olması sıkıcı.peki şimdi ben nasıl bi yol izliyeceğim acaba.tutanak tuttuk adama zaten suçunu kabul ediyor tutanakta da belirttik.gerekli fotokopileri aldım.gidip istediğim yere yaptırabilirmiyim acaba.

ya bugun bi aksilik var uskudarda abimlerden donerken arac yokus yukari duruyor onne sogru ondede araba var araci calsitirdim elim ayagim keaildi geri vitese almadan gaza basiyorum ala ala diyorum ondeki araca carpucam el firenini cektim bu araba niye kayiyo diyorum yokus kalkis destegi var ama vitese bakmiyorum tekrar ayni seyi yaptim kut diye vurdum ondeki arabaya terler dokuldu basimdan inanin daha korkumdan bakmadim par ettrikden sonra sabah bakicam naza gelxik beyler.

kapının tamamen boyanacak olması sıkıcı.peki şimdi ben nasıl bi yol izliyeceğim acaba.tutanak tuttuk adama zaten suçunu kabul ediyor tutanakta da belirttik.gerekli fotokopileri aldım.gidip istediğim yere yaptırabilirmiyim acaba.

O kısmı pek bilmiyorum. Ben bir kere bir araca çarpmıştım o zaman polis tutanak tutmuştu, daha sonra emniyetten belgeleri alıp autoking e gitmiştik. Diğer ufak tefek çiziklerde sürtmelerde falan direk autoking e gidip yaptırmıştık iki kere falan. Onları da mini hasar'dan kasko yırtılmadan yaptırmıştım. Kendi aranızda anlaşınca durum nasıl oluyor bilmiyorum ne yazık ki.

Geri
Üst Alt