Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazar denen şey bu olsa gerek.:((

scgnbsl

Kayıtlı Üye
bugün aracıma boya koruma yaptırdım.8 saat sürdü ve çoğunu izledim başında durdum.aracı alalı 2 ay oldu daha fotoğraflarını paylaşamamıştım.stickerımı da yapıştırdım boya korumamı da yaptırıp fotoğrafları paylaşayım dedim ama arabayı teslim alıp çıktıktan 10 dk geçti geçmedi park halindeyken körün biri geri geri gelip arabama vurdu.okadar canım sıkıldı ki anlatamam.araç avm nin alt kısmında işlem görürken bi audi durdu avm nin sahibiymiş indi bu arabanın markası ne yanıyor bende alayım falan filan dedi.130 bin liralık arabası varken geldi bizim arabaya nazar etti.

1.jpg2.jpg3.jpg

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    27.4 KB · Görüntüleme: 71
  • 2.jpg
    2.jpg
    25.8 KB · Görüntüleme: 60
  • 3.jpg
    3.jpg
    27.1 KB · Görüntüleme: 62
Geçmiş olsun, madem beğenmiş, takas edin arabaları

adamın gözü dizel otomatikte direkt onu sordu.e gider alır artık.olan da bizim arabaya oldu nazarını etti gitti.

geçmiş olsun seçkin.ne kadar üstüne düşer heves edersen hep nazar deger bu iş böyledir malesef...

geçmiş olsun seçkin.ne kadar üstüne düşer heves edersen hep nazar deger bu iş böyledir malesef...

sorma erkan abi ya.okadarda özendim fotoğraflarını çektim paylaşacktım bu akşam ama adam geldi çarptı heves bırakmadı.

Geri
Üst Alt