Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazar değdi :(

anladim koray, bir an evvel biter umarim.

kasko bu kaza icin araba vermeyebilir ama. bildigim kadariyla arabanin yuruyeninde hasar olunca araba veriyorlar. ama insallah alirsin sende.

geçmiş olsun kardeşim bunlar şerefsizler ahlaksız iğrenç insanlar benim ilk arabamada aynısı olmuştu çok sıkıcı bi durum neler hissettiğini anlayabiliyorum tekrar geçmiş olsun

anladim koray, bir an evvel biter umarim.

kasko bu kaza icin araba vermeyebilir ama. bildigim kadariyla arabanin yuruyeninde hasar olunca araba veriyorlar. ama insallah alirsin sende.

arabaya hasar için dosya açılmış ve işlem görüyosa alabiliyosun kardeşim her türlü..ya da tutanak varsa da olabilir..ama sonuç olarak hasarlıysa veriyo Axa..

anladim yigit saol. iyiymis o zaman.

zamaninda 3 yil once babam kaza yapinca 1 ay arabasiz kaldik, babam kaskodan araba falan istemedi, ben aradim istedim ama 22 yasinin altinda olunca vermediler arabayi :(
o zamanlar arabam da yok tabi, 1 ay arabam olacakti ama olmadi :(

ama limiti var galiba ya 7 gün ya da benzer bişi..
daha fazla istersen piyasasındaki ya da daha düşük kirasını isteyebilirler..belki de arabayı verip başka alınca da sıfırlanıyodur kim bilir.. :)

ama verdikleri kiralık araçta kötü tek bişi var..
kiralık geldi kullanıyosun onla da kaza yaptın..suçsuz olsan bile araba serviste onarıldığı için vs. kiralık aracın her yattığı günün parasını veriyosun diye biliyorum..

benım kasko vermez heralde ya en dandik kasko yapıkredinin :) neyse yarın bi hasan ustayı arayıp son durumu sorarım ..

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:41 ----------

geçmiş olsun kardeşim bunlar şerefsizler ahlaksız iğrenç insanlar benim ilk arabamada aynısı olmuştu çok sıkıcı bi durum neler hissettiğini anlayabiliyorum tekrar geçmiş olsun

sağolasın serkan abi..

Geri
Üst Alt