Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazar değdi :(

Çok geçmiş olsun koray...Yanlız yorumları okudum çok güldüm yav ayrı ayrı güldürdüler beni...aşşada alıntı yaptım zaten...:D

sen bunu yıne kaskoya hallettirirsin :)

---------- Post added at 17:26 ---------- Previous post was at 17:22 ----------

2010 un güngöreninde avrupanın orta yerinde :D:D
:D:D:D
Ön tampon sağ köşeden darbe aldık abi boyanacak ama yenisini taktırtcam adama baya karışık araba garanti bankasının müdürüne tahsil edilmiş bi a4 adamda tatile çıkıyo karısıyla mal kızıda arabayı kaçırıp sevgilisine veriyo lavukta unonun girceği yere girmeye çalışıyo o ufak beyninle sözde kıza hava yapcak kamil arka tamponunu sürtüyo benm arabaya müdürle konuştuk halledicez yarın...
Dou bu beni çok güldürdü dere kenarındanda çok anladın sen onu :D:D:D
Buarada sanada geçmiş olsun...
ben olsam özellikle arar bulurum ve sopaladıkça zevk alırım namuslu o.... çocuğundan

Eşrefli abi sen onu yakalasan daha başka neler neler yaparsın:D:D:D

Yav hiç gülücem yoktu...

çok geçmiş olsun.:(
valla benim iş yerim g.görende napsam şimdi,gördüğüm her yeşil arabanın sahibine dalsammı acaba kardeşim...:S:D:D

sağollun arkadaşlar .. kendım kaza yapsam neysede vurup kaçmış ya çok zoruma gitti ya :s ama illaki haftada 2 kere güngöre gidiyorum inş görürüm o şahısı.. !!

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

çok geçmiş olsun.:(
valla benim iş yerim g.görende napsam şimdi,gördüğüm her yeşil arabanın sahibine dalsammı acaba kardeşim...:S:D:D

ben vekalet veriyorum istediğin gibi saldıra bilirsin :D bağcılar eğitim araştırma hastanesinin orada oldu ..

---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

Çok geçmiş olsun koray...Yanlız yorumları okudum çok güldüm yav ayrı ayrı güldürdüler beni...aşşada alıntı yaptım zaten...:D

:D:D:D

Dou bu beni çok güldürdü dere kenarındanda çok anladın sen onu :D:D:D
Buarada sanada geçmiş olsun...

Eşrefli abi sen onu yakalasan daha başka neler neler yaparsın:D:D:D

Yav hiç gülücem yoktu...

sağol engin abi ..hayat şartları yapıcak birşey yok güngören böyle bir yer işte küçük recep ivedikler dolu :D

geçmiş olsun... benim başıma da 3 kere geldi... kasko sağolsun :) ama ne olursa olsun çok can sıkan ve bolca küfrettiren bir durum

gecmis olsun koray. uzucu bir durum. Allah korusun bir hepimizi boyle vakalardan.

ne zaman teslim alacaksin aracini?

gecmis olsun koray. uzucu bir durum. Allah korusun bir hepimizi boyle vakalardan.

ne zaman teslim alacaksin aracini?

sağol rıza .. valla ne zaman alıcam bilmiyorum yarın bir arıcam bakalım noldu bugün expertiz olayları falan olucaktı çünkü..kaskodan araba temin etmeye çalışcam verirler inş..

normal şartlarda verirler..poliçende varsa zaten alırsın..
dosyan açıldıktan hemen sonra irtibata geçsen daha iyi olurdu aslında kaskonla..

Geri
Üst Alt