Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nazarın daniskası bu olsa gerek :(

mevlut911

Kayıtlı Üye
dün sabah işe gittim itfaiye otoparkına girdim kendime yer ararken nöbetci itfaie eri geldi
yer gösterdi.. Abi araba satılıkmı bunların piyasası ne çok güzel duruyor ağır araba falan filan diye
saydırıyordu bende geri geri yanaşıyordum ki tak etti bişey indim baktım arkada garip bir demir var

fren lambasının oldugu kısım kırıldı :( herifte ne göz varmış saniyesinde nazar etti indim tipine baktım bir
suratını ekşitti benım yüzümden oldu dıyor sabah sabah canımı sıktı enayı:eek:

parçacıya sordum 206TL fiyat verdi bunun çıkmasını bulabilirmiyiz ??

3gfx.jpg
[/URL][/IMG]

Mevlut geçmiş olsun....Bunun cıkmasını bulman bıraz zor....Bir tek hella uretıyor o fıyata alınacak....

saol abi benım aldığım fiyatta zaten hellaymış sıfır fiyatı..
kaportacı bır araba bul yanaştır çek resimlerini tutanağı bana getir sigortadan yaptıralım dedi
ama neticede bu üçkağıtçılık oluyor sigortadan haksız para almış olacaz en korktuğum şeydır
kul hakkı yemek...

geçen yıl 1650 liraya kasko yapmıştım önümüzdeki ay kaskoyu yenıleyecem anadolu sigorta 1040 lira fiyat
verdi şimdi kaskoyu bozarsak o fiyatta gidecek açıkcası ne yapacağımı şaşırdım:(

mevlüt geçmiş olsun var bu aralar üstümüzde bişeyler bi sadaka falan verelim bi yerlere

saol abi benım aldığım fiyatta zaten hellaymış sıfır fiyatı..
kaportacı bır araba bul yanaştır çek resimlerini tutanağı bana getir sigortadan yaptıralım dedi
ama neticede bu üçkağıtçılık oluyor sigortadan haksız para almış olacaz en korktuğum şeydır
kul hakkı yemek...

geçen yıl 1650 liraya kasko yapmıştım önümüzdeki ay kaskoyu yenıleyecem anadolu sigorta 1040 lira fiyat
verdi şimdi kaskoyu bozarsak o fiyatta gidecek açıkcası ne yapacağımı şaşırdım:(

Mevlut aracında oluşan hasarları sen bılmedende yapsan kaskodan yaptırabılırsın.Adamlar bunun için kasko yapıyor.

Birde Anadoluda hasarsızlık tamamen bozulmuyor.Hasar durumuna gore Mevcut hasarsızlık %5-10 arası indiriyor.Örenke olarak %50 hasarsızlıgın varsa bunu senın hasarında %10 aşagıya cekıp %40 yapıyor.
Bilgiyi dogrulamak için acentanla gorusebnılırsın.

Mevlut aracında oluşan hasarları sen bılmedende yapsan kaskodan yaptırabılırsın.Adamlar bunun için kasko yapıyor.

Birde Anadoluda hasarsızlık tamamen bozulmuyor.Hasar durumuna gore Mevcut hasarsızlık %5-10 arası indiriyor.Örenke olarak %50 hasarsızlıgın varsa bunu senın hasarında %10 aşagıya cekıp %40 yapıyor.
Bilgiyi dogrulamak için acentanla gorusebnılırsın.

haklısın abi bunu hiç düşünmedim bir görüşeyım aklıma bu mini onarım gelmişti parça değişimi olacağından mini onarım karşılamaz sanırım

24 saat olmadan 3.vukuat forumda allah tan kaportada bişey yok geçmiş olsun mevlüt

Geri
Üst Alt