Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nazarın daniskası bu olsa gerek :(

Geçmiş olsun Mevlüt... Foruma girdim baktım, bu sanırım 3. nazar konusu... Valla birşeyler var, dikkat edin, besmeleyle binin arabalarınıza. Bir de kocaman nazar boncuğu stiker'i yaptıralım :)
Tekrar geçmiş olsun, tüm aracı hasar gören arkadaşlara.

mevlut yıllar once bırısını ızlemıstım bır taktık gormustum !!! aynı renkte kırmızı bır stop kırıgı parcasını kenarlarını ayarla japonla yapıstır (su almaması ıcın) sonra devam:) sonucta hayatı bır parca degıl

geçmiş olsun.bir nazarzede de benim.sanırım sitemizde nazar var..

mevlut yıllar once bırısını ızlemıstım bır taktık gormustum !!! aynı renkte kırmızı bır stop kırıgı parcasını kenarlarını ayarla japonla yapıstır (su almaması ıcın) sonra devam:) sonucta hayatı bır parca degıl

yahu kıvanç düşünmüyor değilim walla ordaki kırık parça bütün halinde olsaydı onu yapacaktım ama paramparça oldu
şimdilik şeffaf bant yapıştırdım içeri su almaması için dediğin gibi çok önemli bir parça değil 200 lira buna vermek
hiç akıl işi değil er yada geç bıseyler uydurrum ben buna

Geçmiş olsun ucuz atlatmışın adama da kızmamak lazım hepimiz sevdiğimiz yada beğendiğimiz bi araç gördüğümüzde istemeden de olsa nazar edebiliyoruz bi maşallah Allah kazadan beladan saklasın demek lazım....

Geri
Üst Alt