Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navking Route66 Maxi K280 NAVIGASYON

bu cihazların kaliteleri hemen hemen birbirleriyle aynı nav.cihazlarını birbirinde ayıran en büyük özellik kullandığı yazılımdır enyeni iyi yazılım o cihazı ön plana çıkarır . sadece montaj aparatlarında ve bağlantı parçalarında kalite farkılıkları olur oda markaya göre değişiklik gösterir kalite açısından. nav.cihazının asıl gerekli olan ve işlevi olan yazılımının çok iyi olması vede haritasının sürekli güncellenebilmesidir buda haritayı yapan firmaya göre değişiyor..bence bu işi eniyi yapan başarsoft

Navking'i aldım hiç hoşuma gitmedi çok sorunlu(dokunmatik bazen takılıyor geç algılıyor yada hiç algılamıyor, bi kaç kere resetlemek zorunda kaldım..) adres arama bulmada sıkıntılı kendi adresimi bile bulamadı, sen yazarken seçenekleri çıkarmıyor, kendin yazdığın zamanda bulamadı diyor:) ve görsellik olarak kalitesi düşük bi cihaz. Piranha fuga modeliyle değiştirdim görüntü kalitesi ve yazılım olarak süper bi cihaz dokunmatiğide sorunsuz bastırmatik değil yani, her yönüyle tavsiye ederim. Konu kilit.

Geri
Üst Alt