Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navking Route66 Maxi K280 NAVIGASYON

hımm anladım abi, o çok sorun değil, evemi çıkarcaz bide şarj etmek için sürekli.. kapalı iken şarj eder dolunca çıkarırız, ne kadar sürede şarj olur, yani kablo sürekli orda dursun istemiyorum, ortalıkta kablo olmasın istiyorum

hımm anladım abi, o çok sorun değil, evemi çıkarcaz bide şarj etmek için sürekli.. kapalı iken şarj eder dolunca çıkarırız, ne kadar sürede şarj olur, yani kablo sürekli orda dursun istemiyorum, ortalıkta kablo olmasın istiyorum
benim next heryönüyle süper velakin şarj konusunda biraz sıkıntılıyım bayramda kütahyadan bileciğe giderken şarjı fullemiştim bileciğe azbişi kala bitti :( sanırım ilk şarjı doğru yapamadım ki 1.5 saatte bitti..sonrasında sürekli çakmak girişinde takılı olarak geri döndüm. alette ev şarj cihazı var arasıra pc ye bağlayıp film,müzik atıyorum pcdende şarj ediyor 220 adaptördende yapıyorum anlıyacağın aleti evde canın sıkıldığı zaman film,müzik ve güncelleme yapmak için 220 ac çok önem arz ediyor.. şarj süresi cihaza göre değişir mesela benimki 1saat doluyor

Navigasyon öyle bir cihaz ki durur bi işe yaramaz arabada olmaz keşke olsaydı dersin şahsen bende öyle duruyo ayda bir işe yarıyo o zaman da iyi oluyo :)

ben de maxi HD var.gayet güsel.memnunum.tavsiye ederim..

bellek hafısası yazmıyor abi bunda senin ki ne kadar?

ok buldum 2 gb mış, 8 gb'a kadar artırılabiliyomuş

benim next heryönüyle süper velakin şarj konusunda biraz sıkıntılıyım bayramda kütahyadan bileciğe giderken şarjı fullemiştim bileciğe azbişi kala bitti :( sanırım ilk şarjı doğru yapamadım ki 1.5 saatte bitti..sonrasında sürekli çakmak girişinde takılı olarak geri döndüm. alette ev şarj cihazı var arasıra pc ye bağlayıp film,müzik atıyorum pcdende şarj ediyor 220 adaptördende yapıyorum anlıyacağın aleti evde canın sıkıldığı zaman film,müzik ve güncelleme yapmak için 220 ac çok önem arz ediyor.. şarj süresi cihaza göre değişir mesela benimki 1saat doluyor

Abi cihaz geldi, kitapcığının Uyarılar bölümünde "Araç içi şarj aleti ve USB kablosu haricinde 220 V ile çalışan adaptör ile şarj etmeyiniz." yazıyor haberin olsun:)

Abi cihaz geldi, kitapcığının Uyarılar bölümünde "Araç içi şarj aleti ve USB kablosu haricinde 220 V ile çalışan adaptör ile şarj etmeyiniz." yazıyor haberin olsun:)
hadee nasıl olur yaw ilk şarjı ve bikaç şarjı 220V ile evde yapmıştım :( next kitapçığında 220 ile şarj etmeyin veyahut sürekli şarjda bırakmayın gibi uyarı yoktu..bide şuvar şirketlerin satış ticari olayı olabilir bazı firmalar 220 cihazı maliyeti düşürmek için koymuyorlar ve müşteriyi 220 ile şarj etmeyin gibi laflarla kandırıyolar. 220 adaptörle alete zarar gelecekse niye koysunlar ki :D bence küllen yalan

benim peder almış piranhanın kini ilk başta sallama bu ya dedim ama kadıköye ilk defa gitmeme rağmen göztepe hastanesini hiç hatalı yola sokmadan buldu çakmaklıktan sürekli şarjdaydı ayrcı benim teknoloji manyağı babam onu motorola tel şarj cihazı ile evde şarj edio :) video mp3 ve fm transferi var ayrıca resim ve e-book görüntüleyici ayrıca bluetoth yani teli bağlıorum ona devam ediyorum yoluma :) süper bi alet çıktı hafıza kartı falanda takılabilio 300 tl ye almış...

Geri
Üst Alt