Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

navix 8 inch oem cihaz

cıdden baya ıyımıs ne kadara mal ettıgını bılsek bır fıkırde edınmıs oluruz.

sonuna kadar inceledim çok güzel.. 2 eksik yanını gördüm Türkçe olmayışı ve tuşlarının buton şeklinde olması..

Süpermiş. Bende de necvox var, bunların özelleştirilmesiyle ilgili bir yerler bulmam lazım. Bilgisi olan var mıdır?

Bende kullandığım necvox'u 1400tl satıp bu navix cihazdan aldım yurtdışı bi siteden 907tl :) benim teyp bir tane 22" led tv doğurdu:D

1400 e taktırdım arkadaşlar herşey çok iyi fakat telde konuşurken karşı tarafa ses biraz cızırtılı gidiyormus bide radyoda arada frekans kayması oluyor ama sanırım onun çözümü var navigasyonunu çok beğendim bu arada menüsü türkçe.

frekans kayması sorunu için AF özelliğini devre dışı bırakıp durumu gözlemleyebilirmisiniz. Birde normalde radyo kalitesi hep soruluyor bu 3. parti cihazların. sizinki nasıl acaba. Radyonun orjinale göre nasıl çektiğini belirtirmisiniz. son olarak arabadaki USB ve AUX girişleri aktif mi ?

Güle güle kullanın.

frekans kayması sorunu için AF özelliğini devre dışı bırakıp durumu gözlemleyebilirmisiniz. Birde normalde radyo kalitesi hep soruluyor bu 3. parti cihazların. sizinki nasıl acaba. Radyonun orjinale göre nasıl çektiğini belirtirmisiniz. son olarak arabadaki USB ve AUX girişleri aktif mi ?

Güle güle kullanın.

AF nin devrede olup olmadığını hiç bilmiyorum yarın arabayı çıkarabilirsem karda kışta denerim. aux ve usb yi de henüz deneyenmedim. İlerleyen günlerde iyice kurcalayacam bakalım gelişmelerden haberdar ederim :)

AF nin devrede olup olmadığını hiç bilmiyorum yarın arabayı çıkarabilirsem karda kışta denerim. aux ve usb yi de henüz deneyenmedim. İlerleyen günlerde iyice kurcalayacam bakalım gelişmelerden haberdar ederim :)

Bekliyoruz.

Geri
Üst Alt