navix 8 inch oem cihaz | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

navix 8 inch oem cihaz

dragg

Kayıtlı Üye
cıdden baya ıyımıs ne kadara mal ettıgını bılsek bır fıkırde edınmıs oluruz.

PATRON

Administrator
sonuna kadar inceledim çok güzel.. 2 eksik yanını gördüm Türkçe olmayışı ve tuşlarının buton şeklinde olması..

eneSene

Kayıtlı Üye
Süpermiş. Bende de necvox var, bunların özelleştirilmesiyle ilgili bir yerler bulmam lazım. Bilgisi olan var mıdır?

digiersoy

Kayıtlı Üye
Bende kullandığım necvox'u 1400tl satıp bu navix cihazdan aldım yurtdışı bi siteden 907tl :) benim teyp bir tane 22" led tv doğurdu:D

almir

Kayıtlı Üye
1400 e taktırdım arkadaşlar herşey çok iyi fakat telde konuşurken karşı tarafa ses biraz cızırtılı gidiyormus bide radyoda arada frekans kayması oluyor ama sanırım onun çözümü var navigasyonunu çok beğendim bu arada menüsü türkçe.

akf

Kayıtlı Üye
frekans kayması sorunu için AF özelliğini devre dışı bırakıp durumu gözlemleyebilirmisiniz. Birde normalde radyo kalitesi hep soruluyor bu 3. parti cihazların. sizinki nasıl acaba. Radyonun orjinale göre nasıl çektiğini belirtirmisiniz. son olarak arabadaki USB ve AUX girişleri aktif mi ?

Güle güle kullanın.

almir

Kayıtlı Üye
frekans kayması sorunu için AF özelliğini devre dışı bırakıp durumu gözlemleyebilirmisiniz. Birde normalde radyo kalitesi hep soruluyor bu 3. parti cihazların. sizinki nasıl acaba. Radyonun orjinale göre nasıl çektiğini belirtirmisiniz. son olarak arabadaki USB ve AUX girişleri aktif mi ?

Güle güle kullanın.
AF nin devrede olup olmadığını hiç bilmiyorum yarın arabayı çıkarabilirsem karda kışta denerim. aux ve usb yi de henüz deneyenmedim. İlerleyen günlerde iyice kurcalayacam bakalım gelişmelerden haberdar ederim :)

akf

Kayıtlı Üye
AF nin devrede olup olmadığını hiç bilmiyorum yarın arabayı çıkarabilirsem karda kışta denerim. aux ve usb yi de henüz deneyenmedim. İlerleyen günlerde iyice kurcalayacam bakalım gelişmelerden haberdar ederim :)
Bekliyoruz.

Üst Alt