Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

navitech nx218f dvd ve tv seyretmek...

06 gökhan 629

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar navitech nx 218f oem cihazda araç kullanırken dvd ve tv seyredemiyorum ürün otomatik olarak sürüş sırasında bu fonksiyonu kullanmayınız uyarısı veriyor bunu nasıl iptal ederiz....araç kullanırken dvd ve tv nasıl seyredebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...

Bunun İçin Yazılım Yüklemei yapılıyor diye biliyorum.. Ama detaylarını bilemiyorum:eek:key:

bendede ayni hatayi veriyor ürünü yeniden kapatip açtiğimda kullaniyorum ama nasil bi çözüme gittiniz.

gökhan abi niye direniyorsun araç kullanırken tv seyredilmez allah korusun :)

araç kullanırken tv seyredecem diye, biz siz tv den izlemeyelim dikkat edinpuhahapuhaha

Benim araçta Navitech NX-212F var.Yolda giderken dvd ve tv izleyebiliyorum.Ayar menüsü içinde el freni saptama özelliği olması lazım.Bunu kapatırsanız olur.

Geri
Üst Alt