Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NAVITECH, DTV-7500 1Din 7’’ LCD Indash Multimedia kullanan var mı?

kaan33

Kayıtlı Üye
Araba 2004 toledo

Navitech - Navigasyon, Ses ve Grnt Sistemleri - Navigasyon Cihazlar, Navigasyon Sistemleri ve GPS

NAVITECH, DTV-7500 1Din 7’’ LCD Indash ürün nasıl dır kullanan varmı?

• Motorize In-dash (içten çıkan ) 7’’ touchscreen TFT LCD
  • HD (800X480) yüksek çözünürlük
  • DVD/VCD/CD/SD/USB/WMA/DivX Player
  • Yüksek performanslı Dahili TV alıcısı
  • Handsfree Bluetooth
  • Resim Ayarları : Parlaklık/Çözünürlük/Renk/Netlik
  • Ekran Açısı, Pozisyon Hafızası
  • Tekrar/Program/Rastgele
  • AM/FM Stereo Alıcı
  • RDS Radyo Fonksiyonu
  • Aux Girişi
  • USB / SD Girişi
  • 4X50W Mosfet ses çıkış gücü
  • Subwoofer Çıkış Full Fonksiyon Dokunmatik Ekran
  • Subwoofer Kontrol
  • Full Fonksiyon Dokunmatik Ekran
  • Otomatik Hafıza ve Arama
  • Geri Vites Kamera Girişi
  • 30 Kanal Hafızası
  • Ek Monitor Çıkışı
  • 4 Kanal RCA Çıkış
  • Kart Tipi Full Fonksiyon Uzaktan.Kumanda

ben 4 senedir 8800 kullanıyorum bendeki double din ve cok memnunum ama navitech bütün dvdli serilerde aynı ekranı kullanmıyor ekran kalitesi farklı olabiliyor

toledonun konsolu hatırlayamadım şimdi ama double koyacak yer varsa kesinlikle double tavsiye ederim indash yerine double çok daha kalite duruyor

Ben 2001 model seat toledoya navitech dtv-7500 takdırdım. ses gayet iyi televizyon için anten de takdırdım fakat görüntü arama ve bulma sorunlu cihazda navigasyon yok ayrıca cihazı kullanmak ve ayar yapmak için profesyonel olmak gerekiyor şunuda söylemem lazım her türlü film ve klip formatını desteklemiyor bunun için total converter diyeprogram kullanıp mpeg2 ye çevirmen gerekiyor. usb ye DVD ye fazla klip atarsan cihazda takılmalar oluyor. son olarakta orijinal radyo-teyp yerine taktırman için teyp çerçevesi alman şart sorarsan problem çok memnunmuyum evet menunum neden dersen bütün fonksiyonlarırnı kullanabildiğim için sanırım öğrenmek için Türkçe menüsüde yok her şey İngilizce haberin olsun yarımcı olabildimmi?

Ben Yeni Navitech NX-212F aldim cihaz harika gorunuyor daha onceleri baska arkadasin arabasinda kullanma firsatim olmustu. sonunda kendime aldim henuz taktirma firsati bulamadim. Geri gorus kamerasini da hediye ettiler. Anfi ve komponent arastirmasi yapiyorum hepsini bir taktiracam hayirlisiyla.

Geri
Üst Alt