Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navitech Cf-7000 Navigasyon + Tv + Usb + Sdkart + İpod

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenany

Kayıtlı Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...hem-navigasyon-hem-multimedya-45906013/detay/

Cihazda olmayan yok. Piyasaya göre navigasyon hafıza kartında değil direk cihazın kendisinde yüklüdür. Bu durumda navigasyon calısırken aynı zamanda hafıza kartından müzikde dinleyebilirsiniz. Televizyon özelliği mevcut. Bluetooth özelliği var bu özellik sayesinde telefonunuzun hands free özelliğini kullanabilirisiniz. Gps anteni ve Tv antenini yanında vereceğim. İstenirse geri görüş kamerasıda takabilirsiniz onun için ayrı bir çıkışı mevcut. Sesi oldukça kuvvetli Dvdleri okuyabiliyor. Mp3leri Liste şeklinde ekranında görebilirsiniz. Temiz kullanıldı. Kumandası ve tüm aksesuarları mevcut. Faturası bulunuyor. Kutusuda dahil. Garantisi yaklaşık 2 sene daha var. Ürün Tuzla Metro Alışveriş merkezinden alınmıştır. Bir çok yerde yetkili servisi mevcuttur.. Alana şimdiden hayırlı olsun.Sahibinden sitesinde 750 lira istiyorum. Fakat SCW'li tüm üyelere özel fiyatım 600 TL'dir. Neredeyse sıfır olan bi cihazı kaçırmamanızı öneriyorum. Fatura bedeli 1100 TL.

Kenan Yılmaz
Tel:05355786060
msn:kenany123456@hotmail.com
veya Pm atabilirisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt