Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyonlu mk3 leon vag-com kodları lazım

5.8 inch nav takımından sonra araça adaptasyonu var çok basit biz taktık ve açtık ancak kodları aklımda değil :S sadece nav özelliğini ekrandan sonra km gösterge panelinide atabiliyorsunuz

Alıntı yaparsanız sorularınıza daha çabuk yanıt alabilirsiniz.
Tam emin olmamakla birlikte 19-Can Gateway bölümünede girip araçta navigasyonlu cihaz olduğununda tanıtılması gerekebilir.
Ondan sonra 37-Navigation bölümü aktif olabilir veya 5F menüsünden kodlamaları aktif olabilir. Kablom araca takılı olmadan böyle bir cevap verdim, kurcalayarakta bulunabilir belki.

Eski sistem rns510 multimedyalarda gateway ünitesinden 37 navigasyon kanalı aktif edildiğinde cihaz çalışıyordu. Ancak yeni nesilde 37 aktif edilmiyor. Navigasyon ünitesi 5F information elect. Kanalında görünüyor. Ama uzun kodlama yapılmıyor. Bit ve baytların karşılığı yazmıyor.

Aracım standart 5'' ekranlı iken 5.8'' ekranlı ve navigasyonlu orjinal multimedyasını taktık. Ancak vag comla kodlamak istediğimde adress 5F: information electr. Kanalındaki kodlama isimlerine yani byte karşılıkları görünmüyor. Dolayısıyla kodlayamıyorum.
Nereden ve ne kadara buldunuz orjinal 5.8 ekranı sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz? Ben Erya'ya sorduğumda takılamıyor gibi bir cevap almıştım saçma gelmişti ama siz de takabildiğinize göre gayet mümkünmüş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nereden ve ne kadara buldunuz orjinal 5.8 ekranı sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz? Ben Erya'ya sorduğumda takılamıyor gibi bir cevap almıştım saçma gelmişti ama siz de takabildiğinize göre gayet mümkünmüş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cihazı ingiltereden aldım.Torpido gözü ve ilave kablo tesisatıyla beraber yaklaşık 2500 buldu. Servise bakarsanız onlara göre hiçbirsey yapılmıyor. Şuan kodlamayla da ilgili can sıkıcı bir durum yok. Sadece hata kodu vermesin istiyorum. Yoksa hersey çalışıyor. Yalnız golflerdeki discover pro ve composition mediada olduğu gibi cihaza birden çok güvenlik kodu konulmuş. İlk montajda servis bileşen korumayı kaldırıyor. Ancak navigasyon araç çalıştığında hemen kesiliyor. Çünkü navigasyon menüsü hangi şasi numarasına tanımlıysa sadece onunla çalışıyor. Yani vw rns hırsızlarından dolayı olayı abartmış. Yalnız yazılımsal açık da var. Navi otomatik kesildiğinde cihazı kapatıp 45 saniye sonra açıyorsun. Sorunsuz bir şekilde kullanılıyor. Şimdilik bu şekilde kullanıyorum. Birkaç hafta sonra golflerin discover pro sistemine yüklenilen korsan yazılım seat easy connectede yüklenecek. O zaman zaten rns gibi herkes rahatlıkla takıp kullanabilir.

Hocam 5.8 navi montajı yaptığınız aracın adaptasyonu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. En azından vagcomla adress 5F: information electr. Kanalındaki uzun kodlamayı öğrenebilirmiyim?

Hocam 5.8 navi montajı yaptığınız aracın adaptasyonu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. En azından vagcomla adress 5F: information electr. Kanalındaki uzun kodlamayı öğrenebilirmiyim?

hocam alıntı yaparken yazacağınızı altına da yazabilirsiniz :)

Geri
Üst Alt