Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyonlu mk3 leon vag-com kodları lazım

eraydem

Kayıtlı Üye
Aracında navigasyon sistemi mevcut mk3 Leona sahip olan var mı? Vag-com ile fabrikasyon kodları aracıma atmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

navigasyon sistemiyle ilgili gizli özellikler servisde açılıyor yada vag işiyle uğraşan arkadaşlar konuyu görür görmez cevaplandıracaktır.sadece navigasyon değil diğer selamlama ,farlarla ilgili geri dönüş kameran varsa bunu navıgasyona aktarımı vs bircok kod bulunmaktadır.kodlar uzun olduğu için hadi diyince sana bilgi veremiyorum.şimdi sana şu kod xxxxx desem mesela hadi diyincede bunu açtırman için vag kablon +cd+laptop olması gerekir.bilsende bişi değişmeyecek.ancak yapan adam bunu bilir.bu konuda uzman halil koyuncu adında bi dostum var bu işi yapıyor konyada çay parasına dostluk adına sana onu yönlendireyim :) @HalilKoyuncu

Teşekkürler. Ancak servis cihazı kodladı ama eksik olan birşey var. Navigasyon menüsü aktive olmuyor. Aracın orjinal şasi numarasına göre yapılan kodlamada navi olmadığı için fonksiyon eksik kodlanıyor.

kodunu bulmak lazım ...dediğiniz gibi orjınalınde navıgasyon olmadığı için sonradan takılan multimedya sistemini beyne tanıtmanız gerekir...başka da biş iyok googleden araştırmaya devam

orjinal navigasyonu olan bir araç bulup yazılımını indirtip kıyaslamanız lazım, tek tek öyle bulmak çok zor olacaktır.

Sorun onla alakalı değil bulunduğunuz yerde kablo varsa teamwiawer ile girip kodlayabilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracında navigasyon sistemi mevcut mk3 Leona sahip olan var mı? Vag-com ile fabrikasyon kodları aracıma atmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Yapılmak istenen nedir ben tam olarak anlayamadım?
Araca sonradan necvox ünitemi taktınız? Orjinalinde navigasyon olan aracın nasıl bir kodlaması lazım size?

Aracım standart 5'' ekranlı iken 5.8'' ekranlı ve navigasyonlu orjinal multimedyasını taktık. Ancak vag comla kodlamak istediğimde adress 5F: information electr. Kanalındaki kodlama isimlerine yani byte karşılıkları görünmüyor. Dolayısıyla kodlayamıyorum.

Aracım standart 5'' ekranlı iken 5.8'' ekranlı ve navigasyonlu orjinal multimedyasını taktık. Ancak vag comla kodlamak istediğimde adress 5F: information electr. Kanalındaki kodlama isimlerine yani byte karşılıkları görünmüyor. Dolayısıyla kodlayamıyorum.
Alıntı yaparsanız sorularınıza daha çabuk yanıt alabilirsiniz.
Tam emin olmamakla birlikte 19-Can Gateway bölümünede girip araçta navigasyonlu cihaz olduğununda tanıtılması gerekebilir.
Ondan sonra 37-Navigation bölümü aktif olabilir veya 5F menüsünden kodlamaları aktif olabilir. Kablom araca takılı olmadan böyle bir cevap verdim, kurcalayarakta bulunabilir belki.

Geri
Üst Alt