Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyon

bilalguner24

Kayıtlı Üye
Oncelikle hepinize merhaba arkadaslar soyle biraz forumu inceledimde cok hos bilgiler var. ben sizler kadar vakit bulup bu tur sotelere giremiyorum ve anlamiyorum. Bir konuda sitede belki vardir ancak bulamadigimicin yardimini istiyorum 2012 leon fr'm var araca ekran taktirmak istiyorum ama en uyumlu en gorsel olacak urunu ariyorum. Ancak pek anlamadigimdan olacakki bulamiyorum:) birde arka plakayi hata vermeden beyaz isik yapmak istedim onu da yapmazsin dediler. Belki yasadigim sehrin kucuk olmasindan dolayi bulamiyorum. ben erzincanda yasayan bir ogretim elemaniyim bana yardimci olursaniz sevinirim.

Merhaba hocam

Plakalık beyaza döner sıkntı cıkmaz fakat o led özel bir ürün her yerde bulunur mu bilmiyorum. eskisehirde arkadasım ibiza marka arabasına yaptı daha yeni öğrenip size detaylı bilgi veririm. Arkadaısm bütün sarı ampulleri değiştirdi bağaj arac ici plakalık cokta hoş olmuş. Ekran konusunda bilgim yok ama wv grubunun kullandığı markayı öğrenip araştırma yapabilir misin?

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Son düzenleme:
Merhaba verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim.
Ah anlasam arastirma yapmak benim isim aslinda:)
Size zahmet arkadasinizdan ogrenebilirseniz cok sevinirim. soyleyeceginiz letleri insallah burda bulabilirim

Merhabalar. Ben eskişehirden murat. İbiza marka aracımın plaka iç aydınlatma ve bagajındaki tüm ampullerini beyaz led yaptırdım. Photon marka ampuller kullanıldı bu marka pıhılıps in yan markası ve kaliteli olarak bilinen ampullerdir. Arıza ışığı yakmaz uyumludur. Ancak takılırken tam uyumlu ampulü taktırın yatay olarak takılan yuvalarda ampullerin boyları mm cinsinden uzunluk yada kısalık gösterebiliyor. Bunun haricinde bi sıkıntı yaşamazsınız image.jpg

Oncelikle hepinize merhaba arkadaslar soyle biraz forumu inceledimde cok hos bilgiler var. ben sizler kadar vakit bulup bu tur sotelere giremiyorum ve anlamiyorum. Bir konuda sitede belki vardir ancak bulamadigimicin yardimini istiyorum 2012 leon fr'm var araca ekran taktirmak istiyorum ama en uyumlu en gorsel olacak urunu ariyorum. Ancak pek anlamadigimdan olacakki bulamiyorum:) birde arka plakayi hata vermeden beyaz isik yapmak istedim onu da yapmazsin dediler. Belki yasadigim sehrin kucuk olmasindan dolayi bulamiyorum. ben erzincanda yasayan bir ogretim elemaniyim bana yardimci olursaniz sevinirim.
hatasız cree sofit ampul takmanız gerekiyor.36mm 41 mm mi ???? bende erzuruma yakın yerde hes projesindeyim ...bayram dönüşü yol üzeri getirebilirim size :)

Bayrama bende erzuruma geciyorum cok guzel olur ancak 36 mm mi yoksa 41 mm mi onu bilmiyorum ampulun uzerinde mi yazar?

Bayrama bende erzuruma geciyorum cok guzel olur ancak 36 mm mi yoksa 41 mm mi onu bilmiyorum ampulun uzerinde mi yazar?
yazmaz da uzunluk önemli muallakta kaldım 36 mı 41 mi...ölçmeniz lazım metreyle ya da cetvelle...phillpsin var 9 w beyaz cree led sofit hem arıza yaktırmaz hemde iyi aydınlatmazı vardır...istersen internetten de alabilrisiniz.gunumuz teknolojısınde herşey ayağımza kargoyla geliyor.benım işlerim cok yoğun.iç aydınlatmaları komple liste yaparsak sana ürün linklerini verir internetten de alabilir takabilirsiniz.görüşürüz mutlaka

Geri
Üst Alt