Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyon sistemi! Tavsiyeniz?

arkadaşlar, ben ses sistemi olarak değil, şu cama yapıştırılan sistemlerden arıyordum. :) ama saolun yine de.

bence başarsoft harita desteği sunan navigasyonlar çok daha iyi.. google maps bile türkiye için başarsoft haritalarından faydalanıyor.. şu anda piranha marka navigasyon cihazları başarsoft destekliler.. gayette iyi bir performansı var ben kullanıyorum ve tavsiyede ederim...

yarın birgün karşında muhattabını bulmak istiyorsan navitech piranhadan uzak dur..ikisinide kullanmış biri olarak son tercihim next oldu..primo 1.2 yazılım ve başarsoft haritalı yeni modellerden tercihini yapabilirsin

Navking maxi - m510 var bende..Pek fazla kullanma şansım olmadı ama özellik itibariyle çok dolu bi navigasyon..video player,bluetooth,resim oynatma,ömür boyu ücretsiz harita güncelleme,usb aktarım kablosu ve daha bir çok özellik mevcut..Hatta ücretsiz eds güvenlik kamera uyarıları diyor ama hiç denemedim..Çok da detaylı incelemeye vaktim yok..Zamanla öğrenicem :)

ömür boyu güncelleme diye birşey yok belirteyim...eğer bunun için bazı modelleri eliyorsanız yanılıyorsunuz...biraz nette araştırma yaparsanız ömür boyu güncellemenin olmadıgını görürsünüz...

Geri
Üst Alt