Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyon hk.

beetle

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Kullanmakta olduğum NECVOX 6801 doubledin'de navigasyon tuşuna bastığımda "no signal" mesajı veriyor.
bunun için nasıl bir harita programı gerekiyor yada kullanabilmem için ne yapmam gerekir.

Yardımlarınız için şimdiden tşkler

Mustafa

Valla Mustafa ben hiç anlamam ama nette arattırırsan emin ol bu navigasyon ile ilgili bilgilere ulaşabileceğin forumlar bulabirsin ha bu arada sitede bir kaç arkadaş başta Serhat ta olmak üzere var onlarda okuduklarında yardımcı olacaklardır sana zaten

Valla Mustafa ben hiç anlamam ama nette arattırırsan emin ol bu navigasyon ile ilgili bilgilere ulaşabileceğin forumlar bulabirsin ha bu arada sitede bir kaç arkadaş başta Serhat ta olmak üzere var onlarda okuduklarında yardımcı olacaklardır sana zaten

Benim aldığımm cama bağlanan bi cihaz ve aldığımda içinde yüklüydü zaten Mert abi ama internette bu konu ile bilgi bulunabilir cihazı ithal eden firmalarda bu konuda yardımcı olabilir bence direk internetten ekranının markasının ithalatçı yada yetkili firmasını bul onlar yardımcı olsun daha sağlıklı olur...

Benım duydugum ve gordugume gore hafıza kartı gıbı bı gırısı var sanıyorum oraya bı kart alıp takılıyo sanırım ama kesın emın degılım...

internetten özelliklerine baktım ama GPS göremedim. Dediğin gibi varsa eğer; SD Card destekli zaten, buna bir tane SD Card takıyorsun içine navigasyon programı atıp, sonra GPS giriyorsun oradan ayarlardan seçiyorsun .exe dosyasını çalıştırıyorsun. Yazılımını bilmiyorum Win.CE 5.0 uyumludur muhtemelen buna uygun bir GPS programı bulmalısın netten. ( Tomtom, İgo, Route, vs )

muhtemelen ağa bağlanmak konusunda sıkıntı yaşanıyodur..
yeni aldıysan bi ayar vermek gerekiyo demek ki..

NECVOX 6801 cihazının gps özelliği yoktur..

tşkler arkadaşlar

Doğuş bana istersen sd card takıp nav. kullanabileceğimi söylemişti.o bakımdan araştırıyorum.teybin biyerinde model no yu göremedim.

internete ancak işyerinden girebiliyorum buda benim o exe dosyasını indirmeme engel olur zaten harita dosyasınıda okadar aramama rağmen bulamadım.

kıvanc b kac yerde opsıyonel oldugunu yazmıslar

kanka her türlü teybin navi programları ve haritaları mevcut bende,, bu cihazda bir işletim sistemi olmadığı için çalıştıramaz.. olsa bile gps anteni lazım gerekli dosyaları buradan paylaşırım isterseniz.. ama çalışacağını pek sanmıyorum..

Geri
Üst Alt