Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyon hakkında ?

cooldriver

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar bir tanıdık sıfır leon st tdi aldı dışardan orjinal navigasyon multimedya getirse bunu araca programlıyabilecek tanıdık varmı dışardan gelince uyumsuz oluyormuş uyumlu hale getirebilcek birilerini arıyor...

Programlanmasına gerek mi varmış? Benim bildiğim kadarıyla programlamaya gerek yok?

Daha önce mercedes e almıştı programlamak zorunda kaldı benimde pek bilgim yok gerek var diye düşünüyor herhalde

yani astarı kılıfından çok pahalıya gelecektir, sadece cihaz değişimi ya da programlama değil bir de göstergelerin değişmesi gerekir, navigasyonlu leonların orta ekranı renkli, beyaz olanlar yön falan orada gösteremediği için direkt olarak çalışmayabilir programlansa bile, yoksa ender elektronik programlamasını halleder de bence sadece cihazla bitmez o iş, necvox vs daha makul bir çözüm olacaktır.

Selam arkadaşlar bir tanıdık sıfır leon st tdi aldı dışardan orjinal navigasyon multimedya getirse bunu araca programlıyabilecek tanıdık varmı dışardan gelince uyumsuz oluyormuş uyumlu hale getirebilcek birilerini arıyor...

Baştan parasını verip orjinal donanım alsaydı ya... bence hiç uğraşmasına gerek yok... yurtdışından cihaz gelecek... onu uyumlu hale getirecek vs... astarı yüzünü geçer öyle bişey varsa gerçekten... android telefonlarla her ihtiyacını rahatlıkla görür ve aracın da orjinalliği bozulmaz...

Baştan parasını verip orjinal donanım alsaydı ya... bence hiç uğraşmasına gerek yok... yurtdışından cihaz gelecek... onu uyumlu hale getirecek vs... astarı yüzünü geçer öyle bişey varsa gerçekten... android telefonlarla her ihtiyacını rahatlıkla görür ve aracın da orjinalliği bozulmaz...
En dolusunu aldı ama st lerde bu özellik yok asıl derdi navigasyon değil multimedya

dert multimedia ise zaten necvox çok daha fazla çözüm sunacaktır, leon orjinalde sadece ipoddaki videoları, uygun bir kablo ile çalıştırabiliyor, necvox heryerdeki her türlü videoyu filmi oynatır, kafalıklardaki ekranlara iletir, navigasyon açıkken filmi oynatmaya devam eder vs vs zaten doğuş onaylı ürün, serviste takılırsa garantiden yana sorun da çıkmaz

sen genede bı araştır ,bende alırkene Navi sorduğumda bunda yok dedıler ama sıparıs uzerınden yapılıyormuş e oda malumunuz aylar bulur aracın gelmesı,bosver dedım bayide ne varsa o an alıp gıdecegın cok detaya ınmıyorsun,extra malıyetınıde o an hesaplayınca ne gerek var dıyor ınsan,normal montelilerden alsın kullansın şartmı ılla gömmek araca ,ne bıleyım bana saçma geliyor telefonda bıle navı var,cok lazımsa kullan gıtsın işte daha ne...ıyıkı bı Leon aldım profesör kesıldım 3 haftada :)))

Geri
Üst Alt