Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyon Hakkında Fikir

Nacizane fikrim ne kadar kucuk olursa o kadar iyi olur. Cihazin multimedya ozellikleri hic kullanilmiyor. Onlara hic bakma. Isletim sistemi onemli olan. Haritalara dikkat et. Su anda en iyisi b... Soft die bi marka deniliyor. Ben hem onu hem de ...66 kullandim. ..66 dan hic memnun kalmadim. Tavsiyem ...soft harita kullanan bir marka..

Bu Cihazı Kullandım beni Bildiğin yolda giderken iyi ama bilmediğin yerlerde en kısa mesafelerden götürücem diye yol olmayan yerlere bile sokabiliyorşehir içinde iyi ama şehir dışı haritasının (özellikle doğuda) iyi bir güncellemeye ihtiyacı var:eek:key:

Bu Cihazı Kullandım beni Bildiğin yolda giderken iyi ama bilmediğin yerlerde en kısa mesafelerden götürücem diye yol olmayan yerlere bile sokabiliyorşehir içinde iyi ama şehir dışı haritasının (özellikle doğuda) iyi bir güncellemeye ihtiyacı var:eek:key:

peki abi bu fiyat aralaıkalrında tavsiye edebileceğin bir cihaz varmı daha doğrusu şehir içindeyim ama ayda yılda bir şehir dışına çıkarsak o yani kullanılır

Fatih, şimdiden hayırlı olsun kardeşlik yalnız hepsiburadan baktığında alacağın ürün hakkında ki yorumları okumanı tavsiye ederim orada sana yine en azından kullanan kullanıcılar detaylı bir şekilde bilgi vereceklerdir. Yani yapılan yorumlardan en azından nasıl bir cihaz olduğunu öğrenebilirsin.

Fatih, şimdiden hayırlı olsun kardeşlik yalnız hepsiburadan baktığında alacağın ürün hakkında ki yorumları okumanı tavsiye ederim orada sana yine en azından kullanan kullanıcılar detaylı bir şekilde bilgi vereceklerdir. Yani yapılan yorumlardan en azından nasıl bir cihaz olduğunu öğrenebilirsin.

yorumları okudum yorumlarının genelinde sıkıntı yok yazılıyor tek problem bi bölümde ücrestiz ömür boyu güncelleme bir yerde 2 yıllık güncelleme diyor yani ne kadar olduğu belli değil

yorumları okudum yorumlarının genelinde sıkıntı yok yazılıyor tek problem bi bölümde ücrestiz ömür boyu güncelleme bir yerde 2 yıllık güncelleme diyor yani ne kadar olduğu belli değil

Navigasyon konusunda ben IPhone kullanıyorum ve yine IPhone 'da TomTom 'un yazılımlarını kullanıyorum ki gerçekten başarılılar bu konuda diyebilirim.

Geri
Üst Alt