Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nasıl Olmuş?

Fikirleriniz için teşekkür ederim.

Bugün arka kapılara 2 tane kolon taktırdım öyle orta halli bişi. ön cama açık ton arka camlara orta koyu ton film kaplattım. Tam iş bitti keyifle sürücem derken, çalışan elemanların sürücü koltuğunu bir şekilde yaktıklarını farkettik. Patronu yakın arkadaşımdır hemen döşemeciği çağırdı koltuklar söküldü :( Yarın alıcam.

Nazar değdi kanımca :D

Sağlık olsun demeye çalışıyorum :D

Yeni haliyle epey güzel oldu. Yeni resimlerini Arabamı aldığımda yüklerim.

Hoşuma gitmişti ama fikirlerin %98'i olumsuz olunca Bagaj Kaplatma işinden şimdilik vazgeçtim. Zaten öyle biraz çakal işi olucak gibiydi. İyi oldu. Teşekkürler!!!

selçuk ben arabayı öyle almıştım ben kaplatmadım

Selçuk Ali Abi yaptırmadı onu taaammmmııııııı, o alırken öööleeyydiiiiii HIH :eek:

Abilerim Kardeşlerim Yaptıgım yorumun tek kelimesine dokunmadan tekrar paylaşıyorum Dikkatlice Okunmasını Rica Ederim.. Ben Zaten "Ali Abi öle Yaptırdı Demedim; Ali abinin Cupraya Yapılırken" Dedim... Dikkatinizi mıncıklarım;)

Çöllü' Alıntı:
Şöyle Bir Yorumları Okudumda hakikaten Tecrübeye Kulak Vermek Lazım üstad Zira Ali Abinin Cupraya Yapılırkende Bas Bas yaptırma Demiştik... Evet Tamponun kaplaması On numara ve Atatürk İmzasının yerinin ve Büyüklügünün degiştirilmesi iyi olur ve daha kibar olur çapraz olmasıda tercihen iyi olur ama bagajı niye kaplatıyosunuz abicim.. hoş durmuyor bu arabada S30 çakması olmuş bence acilen bagajın sökülmesi lazım

Bagaj photoshop hacı daha yaptırmadım. sadece danışmak için ;) sizden gelen fikirlerle kesinlikle yaptırmamaya karar verdim.

İmza dediğiniz gibi, siyah film çekildikten sonra, beyaz, küçük, çarpraz arka cama yapıcam. ön tampon olayına bi bakayım.

Cevaplar için teşekkürler.

Bu içime Su serpti; inan bana yaptırınca, birde söktürmek için Para, emek, ve zaman Harcıyacaktın:eek:key:

Geri
Üst Alt