Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nasıl Olmuş?

Ali abinin arabaya hepimiz cırladık:)soktürdü..Sanada cırlıyacağımızdan emin olabilirsin denizcim:) o yüzden bagaj kapağına dokunma gayet iyi duruyor şuan...

Şöyle Bir Yorumları Okudumda hakikaten Tecrübeye Kulak Vermek Lazım üstad Zira Ali Abinin Cupraya Yapılırkende Bas Bas yaptırma Demiştik... Evet Tamponun kaplaması On numara ve Atatürk İmzasının yerinin ve Büyüklügünün degiştirilmesi iyi olur ve daha kibar olur çapraz olmasıda tercihen iyi olur ama bagajı niye kaplatıyosunuz abicim.. hoş durmuyor bu arabada S30 çakması olmuş bence acilen bagajın sökülmesi lazım:eek:key:
selçuk ben arabayı öyle almıştım ben kaplatmadım

Şöyle Bir Yorumları Okudumda hakikaten Tecrübeye Kulak Vermek Lazım üstad Zira Ali Abinin Cupraya Yapılırkende Bas Bas yaptırma Demiştik... Evet Tamponun kaplaması On numara ve Atatürk İmzasının yerinin ve Büyüklügünün degiştirilmesi iyi olur ve daha kibar olur çapraz olmasıda tercihen iyi olur ama bagajı niye kaplatıyosunuz abicim.. hoş durmuyor bu arabada S30 çakması olmuş bence acilen bagajın sökülmesi lazım:eek:key:

Selçuk Ali Abi yaptırmadı onu taaammmmııııııı, o alırken öööleeyydiiiiii HIH :eek:

Ali abinin arabaya hepimiz cırladık:)soktürdü..Sanada cırlıyacağımızdan emin olabilirsin denizcim:) o yüzden bagaj kapağına dokunma gayet iyi duruyor şuan...

Yalnız harbiden iyi baskı yaptık Ali Abi sana itiraf et, ben ilk sizle buluştuğum akşam baskılar sonrasında söküldü çünkü :)

selçuk ben arabayı öyle almıştım ben kaplatmadım

Evet Ali Abi sen haklısın, Selçuk Abiye sadece " HIH :eek: " diyorum :eek:key:

Kendi Yorumum ;

Bana kalırsa da kesinlikle kaplatma Deniz Abi gerek yok gerçekten çok boğuyor arabayı, Atatürk imzasına gelince ise ben kendi adıma söylüyorum ki bunu da yapmayı planlıyorum Sağ Arka Farın Alt Kısmına Çapraz Olarak Yapıştırmak Istiyorum. Bu arada Deniz Abi hayırlı olsun alt tampon kaplaman, güzel olmuş :)

plaka altı güzel olmuş. ben nedense bagaj kapağınıda beğendim

bagaj kapagına dokunma hakkaten bi acayip duruyor :eek:key:gerisi güzel

bagaj kapağını yaptırma derim. tampon güzel imzayıda camda bir köşe daha küçük ve fosforlu yazdır yaptıracaksan....

benimde bagaj kapagı kaplaması cok hosuma gitti :) ama tamponu kaplatmak en güzeli olmuş

Geri
Üst Alt