Nasıl Olmuş? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Nasıl Olmuş?

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Kendimce öyle aklıma geldi yaptırdım. "Plakaya siyah arka planı" çalışmam

Atatürk imzasını sökücem. Cuma günü camlara film çektirdiğimde farklı bir yere yeni yapıştıracağım.

Sizce nasıl olmuş?

peki böyle bişey yaptırayım mı? photoshopla bu kadar oldu :)

38alee

Kayıtlı Üye
bagaj kapağını bence kaplatma, bu hali hoş olmuş

cuprali

Kayıtlı Üye
Yaptırma deniz olumsuz gorus alırsın bendede vardı sokturdum ön tamponu bocanegra gibi yapabilirsin ama sakın bagaj kapağına dokunmaaaa

rockinrock

Kayıtlı Üye
bagaj kapagını siyaha kaplatmak hoş durmaz sanki. ama atatürk imzasını oradan kaldırıp farklı yere biraz daha kücük ve kibarca yapıştırsan daha güzel olur.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Şu hali güzel, bagaj kapağına dokunma derim abi...
bagaj kapağını bence kaplatma, bu hali hoş olmuş
Yaptırma deniz olumsuz gorus alırsın bendede vardı sokturdum ön tamponu bocanegra gibi yapabilirsin ama sakın bagaj kapağına dokunmaaaa
bagaj kapagını siyaha kaplatmak hoş durmaz sanki. ama atatürk imzasını oradan kaldırıp farklı yere biraz daha kücük ve kibarca yapıştırsan daha güzel olur.
Şöyle Bir Yorumları Okudumda hakikaten Tecrübeye Kulak Vermek Lazım üstad Zira Ali Abinin Cupraya Yapılırkende Bas Bas yaptırma Demiştik... Evet Tamponun kaplaması On numara ve Atatürk İmzasının yerinin ve Büyüklügünün degiştirilmesi iyi olur ve daha kibar olur çapraz olmasıda tercihen iyi olur ama bagajı niye kaplatıyosunuz abicim.. hoş durmuyor bu arabada S30 çakması olmuş bence acilen bagajın sökülmesi lazım:eek:key:

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Şöyle Bir Yorumları Okudumda hakikaten Tecrübeye Kulak Vermek Lazım üstad Zira Ali Abinin Cupraya Yapılırkende Bas Bas yaptırma Demiştik... Evet Tamponun kaplaması On numara ve Atatürk İmzasının yerinin ve Büyüklügünün degiştirilmesi iyi olur ve daha kibar olur çapraz olmasıda tercihen iyi olur ama bagajı niye kaplatıyosunuz abicim.. hoş durmuyor bu arabada S30 çakması olmuş bence acilen bagajın sökülmesi lazım:eek:key:

Bagaj photoshop hacı daha yaptırmadım. sadece danışmak için ;) sizden gelen fikirlerle kesinlikle yaptırmamaya karar verdim.

İmza dediğiniz gibi, siyah film çekildikten sonra, beyaz, küçük, çarpraz arka cama yapıcam. ön tampon olayına bi bakayım.

Cevaplar için teşekkürler.