Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nasıl Olmuş?

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Kendimce öyle aklıma geldi yaptırdım. "Plakaya siyah arka planı" çalışmam

Atatürk imzasını sökücem. Cuma günü camlara film çektirdiğimde farklı bir yere yeni yapıştıracağım.

Sizce nasıl olmuş?

98r3fm.jpg

1hbf2h.jpg

2iaep2x.jpg

peki böyle bişey yaptırayım mı? photoshopla bu kadar oldu :)

2iiubt5.jpg

bagaj kapağını bence kaplatma, bu hali hoş olmuş

Yaptırma deniz olumsuz gorus alırsın bendede vardı sokturdum ön tamponu bocanegra gibi yapabilirsin ama sakın bagaj kapağına dokunmaaaa

bagaj kapagını siyaha kaplatmak hoş durmaz sanki. ama atatürk imzasını oradan kaldırıp farklı yere biraz daha kücük ve kibarca yapıştırsan daha güzel olur.

Şu hali güzel, bagaj kapağına dokunma derim abi...

bagaj kapağını bence kaplatma, bu hali hoş olmuş

Yaptırma deniz olumsuz gorus alırsın bendede vardı sokturdum ön tamponu bocanegra gibi yapabilirsin ama sakın bagaj kapağına dokunmaaaa

bagaj kapagını siyaha kaplatmak hoş durmaz sanki. ama atatürk imzasını oradan kaldırıp farklı yere biraz daha kücük ve kibarca yapıştırsan daha güzel olur.

Şöyle Bir Yorumları Okudumda hakikaten Tecrübeye Kulak Vermek Lazım üstad Zira Ali Abinin Cupraya Yapılırkende Bas Bas yaptırma Demiştik... Evet Tamponun kaplaması On numara ve Atatürk İmzasının yerinin ve Büyüklügünün degiştirilmesi iyi olur ve daha kibar olur çapraz olmasıda tercihen iyi olur ama bagajı niye kaplatıyosunuz abicim.. hoş durmuyor bu arabada S30 çakması olmuş bence acilen bagajın sökülmesi lazım:eek:key:

Şöyle Bir Yorumları Okudumda hakikaten Tecrübeye Kulak Vermek Lazım üstad Zira Ali Abinin Cupraya Yapılırkende Bas Bas yaptırma Demiştik... Evet Tamponun kaplaması On numara ve Atatürk İmzasının yerinin ve Büyüklügünün degiştirilmesi iyi olur ve daha kibar olur çapraz olmasıda tercihen iyi olur ama bagajı niye kaplatıyosunuz abicim.. hoş durmuyor bu arabada S30 çakması olmuş bence acilen bagajın sökülmesi lazım:eek:key:

Bagaj photoshop hacı daha yaptırmadım. sadece danışmak için ;) sizden gelen fikirlerle kesinlikle yaptırmamaya karar verdim.

İmza dediğiniz gibi, siyah film çekildikten sonra, beyaz, küçük, çarpraz arka cama yapıcam. ön tampon olayına bi bakayım.

Cevaplar için teşekkürler.

Geri
Üst Alt