Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nasıl bir motor seçeneği...

uzun yolda iş görmez ama Şemun'um.. :D :D

yıgıtcım zaten bu aracı alacak sehır ıcınde kullanır:)
galıba pololarda kullanılan 1.4 16v motor...

eminim sizin şu anda sahip olduğunuz araçlara dair bu yorumlarınızı M3 veya o tarz araç sahipleri de düşünüyordur. Ben aracın kötülenme taraftarı değilim. Uzun yolda da şehir içinde de gayet iyi iş yapar. Uzun yola çıkmak için motor hacminin belli bir seviyede olması gibi bir lüx kaç kişide var acaba :)

eminim sizin şu anda sahip olduğunuz araçlara dair bu yorumlarınızı M3 veya o tarz araç sahipleri de düşünüyordur. Ben aracın kötülenme taraftarı değilim. Uzun yolda da şehir içinde de gayet iyi iş yapar. Uzun yola çıkmak için motor hacminin belli bir seviyede olması gibi bir lüx kaç kişide var acaba :)

Gerekli acıklama yapılmıs :)

Şemun'um neden uzun yol muhabbeti yaptığımı biliyosun kardeşim.. :D :D

faruk abım sakın yalnıs anlasılmasın aracı ASLA kucumsedıgım yok hatta bı ara kısa bı sure 1.4 poloda kullanmıstım hatta performasıda ıyıydı.. ama bu arac burda satılsaydı acaba fıyatı ne olurdu 1.6 almak daha mantıklı bence sahsen motor kuculdukce keyfıde azalyor bence ama hıcbızamanda kucuk morları kotulemıyorum...
mesela yazın uzunyol cok kullanıyorum o yuzden bu motor secenegını alırken dusunurum demek ıstedıgım buydu...

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:30 ----------

Aracı kötülemeye gerek yok yakıt konusunda zaten herseyin bir bedeli vardır

aracı kotulemıyorum ;);) yalnuıs anlasılmasın.... bu motoru dedıgım gıbı bende yaklasık 4-5 ay kullandım

faruk abım sakın yalnıs anlasılmasın aracı ASLA kucumsedıgım yok hatta bı ara kısa bı sure 1.4 poloda kullanmıstım hatta performasıda ıyıydı.. ama bu arac burda satılsaydı acaba fıyatı ne olurdu 1.6 almak daha mantıklı bence sahsen motor kuculdukce keyfıde azalyor bence ama hıcbızamanda kucuk morları kotulemıyorum...
mesela yazın uzunyol cok kullanıyorum o yuzden bu motor secenegını alırken dusunurum demek ıstedıgım buydu..

semun abi bu yorumlara göre bizim 1.2 e görede yorum istiyorum ;)

bu arada tuketım 1.6 ıle yakın...

---------- Post added at 12:48 ---------- Previous post was at 12:46 ----------

semun abi bu yorumlara göre bizim 1.2 e görede yorum istiyorum ;)

atılla 1.2 motor bır kez kullanma fırsatım oldu oda CLIO ydu ama cok ekonomıktıı dızel gıbı... bence her motorum kendıne gore artısı ve eksisi var...

semuncum benim 97 model 1,2 16v zetec fiestamdan aldığım zevki bana hiç bir 1,6 veremiyor ne tavsiye edersn bu durmda :D

ağırlık farklarına bak Yunus'um.. :D :D

1.6 ile aynı vergi diliminde. bencede gereksiz bi motor seçeneği. en azından Türkiye için gereksiz.

Geri
Üst Alt