Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nasıl bir memlekette yaşıyoruz bu kadarda sorumsuz olunmaz ki!

Çevrede kamera varsa yapanı bul polise ver onun haricinde bırak kalsın çok büyük birşey değil satarkende alacak adam aracı bilerek alsın

abi geçmiş olsun allah beterinden saklasın ama malesef bu şekilde insan çok (pek insan demek istemesemde)

Çok geçmiş olsun. Aynı durum 2 yıl önce benim başıma geldi, bir insafsız, aracıma aynı yerden çarpıp kaçmış, sizinkine kıyasla biraz daha az göçme olmuştu. Yan sitenin güvenlik kamerası kayıtlarından kaza anını da izledim.(çok acı veriyor:() Plaka okunmamasına rağmen model ve renginden yola çıkarak bir kaç sokak ötede aracı park halinde buldum(Tamponun sağ ön kısmında aracımın boyası hala duruyordu:mad:). Aracın önünde bulunan apartmandaki tüm zilleri çalarak çarpan kişiye de ulaştım! Önce inkar etti, sonra elimde kamera kayıtları olduğunu söyleyince döküldü..
Bendeki göçük daha az olduğu için araca işlem yaptırmadım, pasta cila yaptırdıktan sonra ince çizikler dışında pek birşey kalmadı. Ama o insafsızı bulup içimi döktüğüm için çok mutluyum:)

Size tavsiyem; benim yaptığım gibi etrafta site güvenlik kamerası yada aracınızın bulunduğu noktayı gören bir kamera varsa oradan bişeyler yakalayabilirsiniz.
Sizede geçmiş olsun Ufuk Bey şansınıza güvenlik kamerası yardımcı olmuş. Bende civardaki araçların tamamını tamponlarını inceledim ama ne yazık ki bulamadım.
geçmiş olsun, Allah büyük kazalardan korusun..
Geçmiş olsun arkadaşım göçük düzelten bir usta bul boyaya zarar vermeden halleder diye düşünüyorum birde pasta yap boya kalkan yer varsa rütüş boya ile halledersin

kurye ile elden teslime verildi
Amin, teşekkür ederim arkadaşlar. Mehmet Bey, davlumbaz söküldükten sonra iyi bir usta boyaya zarar vermeden düzeltebilir gibi geliyor. Kendim pastayla sürtülmesini alıp elimle düzeltmeyi deneyeceğim olmazsa cumartesi hava iyi olursa sanayide bir kaç ustaya gösterip fikir almayı düşünüyorum.

cok gecmiş olsun allah beterinden saklasın ikitelli organize sanayide cok iyi biryer var göcük düzeltme yardımcı olabilecegimiz bir durum olursa ilgileniriz
Amin, Emre Bey ilginiz için teşekkür ederim ama Konya/Seydişehir ilçesinde ikamet ediyorum yakın olsam yardımınızı rica ederdim.

Çevrede kamera varsa yapanı bul polise ver onun haricinde bırak kalsın çok büyük birşey değil satarkende alacak adam aracı bilerek alsın
Oğuz Bey, Ne yazık ki çevrede o açıyı gören bir kamera mevcut değil. Tamamen Allah ile çarpan kul arasında geçmiş bir hadise ve gören de yok sanırım değilse çevre esanftan illaki biri müdahale eder yada en azından bana söylerdi. Aracın satımıyla ilgilide, oluşan hasar vb durumların resimlerini çekip öncesi ve sonrası durumundan bilgilendirip alacak kişinin içinin rahat etmesini sağlayan birisiyimdir. Ne olursa olsun kişi karısındakine dürüst olmalıdır.

abi geçmiş olsun allah beterinden saklasın ama malesef bu şekilde insan çok (pek insan demek istemesemde)
Amin, Allah Razı olsun Ahmet Bey, dediğiniz gibi bu tarz kişiler ne yazık ki piyasada çok. Zaten çarpıp giden araca hasardan ziyade (biraz argo olacak ama) karaktersizliğini zuvayıp gitmiş.

Geri
Üst Alt