Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nasıl bir araba???

kayseri38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir toledo var araç çok temiz beyaz renk tek parça lokal boya var 2004 model signum 1.6 256 bin km'de tamamen servis bakımlı fiyat olarak 21000 TL istiyorlar sizce nasıl??bu arada bütün ağır bakımları yapılmış.tüp'te 2010 yılında takılmış..vee araç uzun yolda yapmış bu kilometreyi yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim sağolun..

bence km'ye takılmamak lazım nice arabalar var 50 binde pertten bir farkı yok nice arablar var 200 binde daha kız gibi bu tamamen kullanıma bağlı bir de bu araç uzun yolda kullanılmış araç çok temiz çoğu düşük km'lilerden bence..yinede sağolun

son sahibi olmayında km bakımından fiyat olarakta biraz fazla geldi 20 nin altında olması lazım bence

abicim km takılmayalım ama 256binde diyosun istediği kadar uzun yol yapsın fakat ister istemez motor sorunları çıkmaya başlar.. masrafları göze alıyorsan araç benim hoşuma gitti diyorsan karar senin.. normal şartlarda 500 bin km yapar ama burası türkiye şartları ve kullanımı malum.. 300binde motor ister bana göre.. 2004 model bu kmdeki araç içinde 20binden 1 kuruş fazla verilmez bence ne kadar aşağı alırsan okadar iyidir..

arkadaşlar bir toledo var araç çok temiz beyaz renk tek parça lokal boya var 2004 model signum 1.6 256 bin km'de tamamen servis bakımlı fiyat olarak 21000 TL istiyorlar sizce nasıl??bu arada bütün ağır bakımları yapılmış.tüp'te 2010 yılında takılmış..vee araç uzun yolda yapmış bu kilometreyi yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim sağolun..

leon vereyim ?

Ben olsam 18'den fazla vermezdim bu km bir araç süprizlerle doludur bozulmada haftada bir servise gitmede bende 270bin km passat vardı gayet düzgün kullandık severek ama servisten çıkamıyorduk gene tercih senin :eek:key:

Geri
Üst Alt