Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nasıl bir araba???

240binde Audi A4e veda ettim. Motor yağ eksiltiyordu. Benden sonra motor rektfefiye görmüş. Alt takım sorunsuzdu kolay kolay sıkıntı çıkarmadı. Motor 1.6 8V mi toledodaki? Eger o motorsa en fazla rektefiye ister. Onu da iyi usta tarafından sanayide makul fiyatlara yaptırılabilir. Fiyat bence de yüksek 18-19bin liraya baglarsanız, hoşunuza da gittiyse alın derim ben. Kısaca motora iyi bakılmışsa motor 500binleri 600binleri görür. 200-250binde rektefiye gerektirir belki o da olsun :)

Basina belayi alma derim. Ibiza alirsin o paraya yada hyundai accent era

hiç bılaşma bencede ona kayseridemi araç aceleye getirmede bulalım sana :seat

bence km ye takılma aracın genel durumu iyise km yi düşünme ama belirttiğin fiyat biraz yüksek ya daha uygun fiyata bitsin pazarlık 18.000 tl gibi yoksada başka araca bak derim.

km ye takılma diyorum çünkü hafta yüzlerce araç km si düşürülüyor kayseri sanayisinde bu işle uğraşan tanıdıklarım olduğu için bence km hiç ama hiç önemli değil yeterki araç yıpranmamaış olsun

Geri
Üst Alt