Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Namiştain Coilover. (Fikirlerinize ihtiyacım var)

şAhiN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba.

Leonumda 5mm 'lik yay kullanıyorum görüntüden memnunum fakat konforla ilgili sıkıntılarım var. Aranızda Namiştain Coilover kullanan var mı ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

cıhan arkadasımız leon unda kullanıyordu !! pek bır sıkıntı yasamadı ancak bır kez kullanmıstım arabasını cok serttı

nam a o kadar para vermektense , sertlik-yumuşaklık ayarı olan 2. el bir coilover bulabilirsin

1.000 TL diyor nakit. orj amortisorlerde oynama yapıyor pekte güvenemiyorum açıkçası. bu haliylede pek en ufak bir çukurda pat kut vuruyor ve artık zıp zıp oynamak istemiyorum :))) bildiğiniz 2. el temiz varmı baktım ama eş dost olmayınca güvenemiyorum.

hıc gırme bu tarz ıslere,1000 lıra verdıkten sonra zaten ıkıncı elde guzel b coılover alabılırsın,dertme catma ıslere bos yere para harcama

Ankara'da 600'e çeviriyolar NAM'da. Gene bi İstanbul fiyat patlaması var gibi :D

Nasil bi sehirde yasiyormusuz meger ankaradami yapsak bu ışı :)
saka bi yana nam banada pek guven vermiyor oyuzden 3 aydir arastiriyor
fikir alisverisi yapiyorum CAN haklisin galiba arabasini satmis satilmayi bekleyen coillere bakmaliyim:eek:key:

Geri
Üst Alt