Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

N\A spec..

ee pekı bılmedıgın bı ıslemse fıyatın ıyı olup olmadıgını nerden bılıcen ne kullancak malzeme neler yapıcak sana astarından pahalıya gelmesın.

walla yardımcı olmak ısterdım ama senın aracından daha hıc ıncelemedım.merak etme actıgın konuya yazıcaklardır arakdaslar.

aracından orjinal haliyle 35hp alabilirsin yazılım konusundada yiğitin tavsiyesi iyidir onun dışında turbo büyütmek falan pahalı iş eksoz sistemiylede desteklersen sonuçlar daha fazla olur ama dumanın artar biraz.... aracın kaç km de? kiilometren fazlaysa pek yanaşılmıyo chip e çünkü.....

aracından orjinal haliyle 35hp alabilirsin yazılım konusundada yiğitin tavsiyesi iyidir onun dışında turbo büyütmek falan pahalı iş eksoz sistemiylede desteklersen sonuçlar daha fazla olur ama dumanın artar biraz.... aracın kaç km de? kiilometren fazlaysa pek yanaşılmıyo chip e çünkü.....

Anladım abi.. 4.vitesten sonra mantarlıyor araba :D güçlendirelim.

ozman ıyı bı yazılımla cok rahat 130-140 hp lere cıkartabılırsın aracını tabı bu eksos ve fıltre kıtı falanda tadından yenmez ozman.

Ogün naptın 130-140hp :D Sadece yazılımla alınabilecek güçmü?? Alınır alınmaz değilde, sağlıklı olmaz bence.O arabanın km'si vardır sonuçta dizel.Olur güç bana sorarsan en fazla +30 olmalıdır. Komple eksoz ve cai ile desteklenirse 130'ları görebilir.Ama km birz yüksekse çok da aşırı kaçmamak lazım 120hp civarı yeter çok yüksek km'si varsa.

konu başlığı yanlış olmuş...n\a atmosferik demek senin araban turbo...

bence elleme yazılım mazılım bozma sw arabanı...

Ogün naptın 130-140hp :D Sadece yazılımla alınabilecek güçmü?? Alınır alınmaz değilde, sağlıklı olmaz bence.O arabanın km'si vardır sonuçta dizel.Olur güç bana sorarsan en fazla +30 olmalıdır. Komple eksoz ve cai ile desteklenirse 130'ları görebilir.Ama km birz yüksekse çok da aşırı kaçmamak lazım 120hp civarı yeter çok yüksek km'si varsa.Bir de bizim araba da 1.9TDI 110hp 1272kg seninki bayağı bi ağır o zaman 1280...

turbo dızel aracta 40 hp alamazmısın yazılımla?

turbo dızel aracta 40 hp alamazmısın yazılımla?

Alamazsın die bişe yok.105hp bir transporter'i 170hp yaptıklarını duymuştum.Sağlıklı olanı %20 felandır.Km'si yüksek arabalarda chip'i yapan kişi çok avans kullanamaz.Çünkü sonuçta birşeyin olma riski daha yüksektir.Bu risk hepsinde vardır ama yüksek km'li araçlarda daha fazladır.Ben sağlıklı olarak alabileceği değerlerden bahsediyorum.Yoksa yukardaki örnekteki gibi kaderine güvenip yüksek hp'lerde alabilirsin.Benim bildiğim o transporter hala yürüyordu...

Geri
Üst Alt