NİŞan..! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

NİŞan..!

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Meraba arkadaşlar, İzin verirseniz sevinçli bir haberi sizinle paylaşmak istiyorum.. Bildiğiniz gibi bir hafta önce askerlik vazifemi yapıp nihayet aranıza ve SİVİL hayata dönmüştüm. Askerlik evlilik için ön Aşamaydı, Kendim Gibi Öğretmen OLan Çok Değerli KIz Arkadaşımla Geçtiğimiz Haftasonu Nişanlandık ve EVLİLİK yolundaki ilk adımımızı Attık Darısı evlenmeyi düşünen kardeşlerimizin başına.. Bunu sizlerle paylaşmak istedim, ne de olsa siz benim ikinci ailem sayılırsınız, velevki LEON'uma yapacağım modifikasyonlar şu durumda biraz ertelenecek buda olayın üzücü yanı.. :)

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
Modifikasyon herzaman yapılır Selçuk abi inşallah düğünden sonra güzel şeyler yaparsın aracına :) Evlilik gerçekten güzel bir mertebe :) Ömür boyu mutlu olursun inşallah :) Allah tamamına erdirsin diyorum mutluluklar :):):):)

gulerokan

Kayıtlı Üye
kardeşim hayırlı olsun allah bir ömür boyu mutlu olmayı nasip etsin mutluluğunuz daim olsun...

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
allah tamamını erdirsin selçuk olum ne bu acele dün geldin daha.evlendirin beni diye tutturdunpuhahapuhahapuhaha