Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

My Leon

Erkki

Kayıtlı Üye
herkese merhaba,

geçtiğimiz hafta yeni leon'uma kavuştum, kusura bakmayın biraz geç bir yazı oldu. araçla yaşadığım keyiften ancak zaman bulabildim :)
aracın resimi henüz çekemedim ama ilk fırsatta çekip sizelerle paylaşacağım.
aracımda LED, jant yada sunroof paketleri yok baz versiyoun bir araç aldım TDI beyaz renk :)

bugüne kadar yaklaşık 500 km'lik bir sürüş yapabildim şuana kadar gözlemlerim aşağıdadır.

Artılar:
araç şık bir tasarıma sahip ne çok abartı ne çok sade
sahip olduğu donanımlar tatminkar.
aracı teslim almadan önce ses sistemi yaptırmayı düşünüyordum vazgeçtim, iyi bir ses sistemine sahip ayrıca 320kbh 92Hz özellikli mp3'leri USB üzerinden dinliyorum gayet başarılı.
araç içi kullanılan malzeme kalitesi iyi
yol tutuş güvenilir hissi veriyor.
yüksek hızlara fazla çıkmadım ama içeriye çok fazla ses girmediğini fark ettim.
şehir içinde 480 km yol yaptım ve 4 diş ışık söndü
ve aklıma gelmeyen daha bir çok özellik

eksiler:
valla eksi bişey şuana kadar bulamadım :)

öncesinde ilk sahibi olduğum 2004 model Megane HB 1.6 benzinli otomatik aracım vardı, bugüne kadar 160.000 km yol yaptım. tabi yakıt sarfiyatı konusunda benzinli otomatikten dizele geçince şok yaşadığımı belirtmeliyim :)

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. +/- gün geçtikçe daha çok belirleyeceksinizdir :)

Hayırlı olsun. Kazasız nice nice km lere. Darısı da başımıza. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız sürüşler ..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın. Ses sistemi için aracın orjinalliğini bozmadan ufak bir bas takviyesi fena olmazdı heralde

Geri
Üst Alt