Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mutluyummmmmmm :)

denizgoktas

Kayıtlı Üye

:D Acayip keyifliyim. Camlarım, arka tamponum... Arabamın havası değişti hacı :D

99hs15.jpg

nlr1c3.jpg

Bu arada 3333 Km oldu kerata :cool:

6yekjc.jpg

Farlarımı nasıl karartacağımı bilmiyorum. Azıcık kararırsa çok şık olucak. film çekiliyor mu farlara?

Deniz abi bir harika olmuş, bende kendi arabamın camlarını siyah film ile kaplatmayı düşünüyorum fakat boğar mı onu bilmiyorum :rolleyes: onun dışında ise bence farları ince bir siyah film ile kapladığında güzel durabilir. Beyaz kasada kaplamalar güzel duruyor da işin içine siyah kasa girince değişiyor.
Kazasız belasız kullanman dileğimle, benim düşümcem " :eek:key: "

çok şık olmuş maşallah yalnız farları karartma böyle çok hoş. en gıcık mod lamalardan biri bnm gözümde. bu arada 3333 nezaman oldu dahageçen bindiğimde 2700lerdeydin:D

çok şık olmuş maşallah yalnız farları karartma böyle çok hoş. en gıcık mod lamalardan biri bnm gözümde. bu arada 3333 nezaman oldu dahageçen bindiğimde 2700lerdeydin:D

Paşa, adam yerinde durmuyor ki :D Bir bakıyorsun Bursa 'da ev taşıyor, bir bakıyorsun Abant 'ta gezi düzenliyor :D

Harbiden ya... Sizden sonra 1 kere abant'a çıktım. Başka bişi yapmadım. Nasıl oldu :rolleyes:

azcık böyle birazcık kararsın istiyorum, istemiyim mi :D

Paşa, adam yerinde durmuyor ki :D Bir bakıyorsun Bursa 'da ev taşıyor, bir bakıyorsun Abant 'ta gezi düzenliyor :D

Ah ben büyük şehirde yaşasaydım o zaman yanmıştınız. Şerefsizim her gün bişi yapardık. Burda arkadaşlarım bıktı benden :cool:

Ok ellemicem böyle kalsın.

Hacı ne güzel buluşurduk gezer tozar takılırdık hep beraber yaa. Burdaki Seatçılara yalvar yakar bi araya getiremiyorum. İşim var, olmazsa gelirim. Nereye gidicez, gidicez napıcaz orda :s

Geri
Üst Alt