Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mustafa Kemal ATATÜRK

PORO

Kayıtlı Üye
'ATA' mızın çok özel fotoğrafları..umarım beğenirsiniz...devamı gelicek...

006fk.jpg

011qk.jpg

012wg.jpg

ata11.jpg

ata14.jpg

ata23.gif

ata27.jpg

ata28.jpg

ata54.jpg

ata77.jpg

Çok teşekkürler Kaan..Güzel bir paylaşım :eek:key:

Kardeşim Çok Teşekkür ederim bu güzel paylaşım için mükemmel bir noktaya değinmişsin :)

Bizler Bu Yüce Ata'mızın verdiği büyük mücadelerle bugünleri yaşıyoruz. Ve bu Cumhuriyet için ilelebet savaşacağız. :)

Aslında Atatürk Köşesi adı altında bir bölüm olsa çok güzel olur ama en son yaşananlardan sonra ben böyle bir istekten çekiniyorum işin açıkcası:rolleyes:

Yüreğine sağlık kardeşim:)

aslında bende sölicektim konu sabitlensin die ..bakalım sesimizi duyan olur herhalde.:eek:key:

Yokki Eşi benzeri gelmezde :) Ata'mdaki asilliğe bak ya kurban olurum. Ah be bi 10 yıl daha yaşasaydın Ata'm Kurtarsaydın bizi

Kardeşim Çook teşekkür ederim gördükçe mutlu oluyorum böyle şeyleri

Yokki Eşi benzeri gelmezde :) Ata'mdaki asilliğe bak ya kurban olurum. Ah be bi 10 yıl daha yaşasaydın Ata'm Kurtarsaydın bizi

Kardeşim Çook teşekkür ederim gördükçe mutlu oluyorum böyle şeyleri

kardeşim bende çok güzel ve büyük bir ATATÜRK arşivi var... zamanım oldukça bu başlık altında eklicem....

Geri
Üst Alt