Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Multimedya Teyp Olarak Tablet :)

gokhan_acr

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar.

Yeni bir projeyle karşınızdayım daha doğrusu ilk projemle karşınızdayım proje çokta hayata geçirdiklerimizin ilki :D

Neyse uzatmadan Gelelim İcraata

Teypte Müzk ismi Görememem ve görsellik açısından canımı sıkan teyp bölümü bu işe kalkışmama öncü oldu diyebilirim.

Hem Navigasyon Hem Video Oynatıcı Hemde Radyo Olarak Aklınıza Tabikide İlk Olarak Multimedya'lar gelir.

ve bu multimedya'lar Düzgün Birşey Elde Etmek İstiyorsanız en az 1.000 TL yi Gözden Çıkarmanız Gerekiyor.

Neden 1.000 +TL Para Vereyimki Bi Teyp'e ? :)

Tabletler ne Güne Duruyor Android Olduğu İçin Üzerinde istediğiniz gibi Oynayabiliyoruzda ne güzel :)

İşin Kısacası resimler anlatsın :)

Bu projenin Başlangıcı Tableti Öylesine koyup Fotoğrafları Çektim. Konsol Sökülüp Karbon Kaplanacak Vs..

*Tablet Boot Animation Orjinal Logosu Silinip Yerine Seat Sport Logo Konuyuldu.

*Tabletin Ses Çıkışları ve Şarj Soketi Arkaya verildi.

*Tablet power Switch Öne Ulaşılabilecek Biyere Koyulucak.

Fikirleriniz Benim İçin Önemli Yorum Yapmadan Geçmeyin Lütfen.

Resimler.;

Ekli dosyalar

• wjOg8g.jpg
    wjOg8g.jpg
    468.3 KB · Görüntüleme: 100
Güzel gözüküyor kardesim ellerine saglık benim çocuk için arka koltuga bi numara yapalım bi ara ;)

Seat CaNdIR

Benimde projelerim arasındaydı. Double din multimedya cihazım olmasına rağmen böyle birşeyi bende istiyordum. Eline sağlık, çerçeve falan da uydurabilirsen On Numara olur. YouTube üzerinde bu tarz uygulamaları profesyonelce yapan videolar var.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tapletin excon sanırım güzel bir marka bende kullanıyorum aracımda hem navi. hemde klip izlemek için benim sadece camda duruyor. Güzel bir çerçeve veya krom şeritlerden de olabilir kenarlarını çevirmen. Birde öneri olarak alt kısmını besleyip biraz daha yukarı doğru baksa daha güzel olurdu

Tapletin excon sanırım güzel bir marka bende kullanıyorum aracımda hem navi. hemde klip izlemek için benim sadece camda duruyor. Güzel bir çerçeve veya krom şeritlerden de olabilir kenarlarını çevirmen. Birde öneri olarak alt kısmını besleyip biraz daha yukarı doğru baksa daha güzel olurdu

tabletin markası rowell markanın teknik servisinde çalışıyorum elektronikçi olduğum için zorlamıyor beni bu tarz işler :)

zaten tableti idareten koydum arka kapak çok sıkıyordu arka kapağı çıkardım bu gün iş çıkışı ön midleri amfiye çekip bi deneme yapıcam bakalım yeni fotoları atarım :)

Fikir çok güzel daha öncede arabaya pc uygulaması görmüştüm, tablet teknolojisiyle senin işin daha kolay olacak! Cuk diye oturmuş tablet süper. Nacizane fikrim tablete bakarken biraz yukarı doğru açı verebilsek iyi olur, kasanın ortasında boş yer varsa pim atılıp bakış açısını ayarlayabilirsen + özellik olur, takip edilecek bi konu açmışsın, helaaaall:)

An İtibarıyla Bitmiş Durumda Ses Kalite Olarak Tahmin Ettiğimden Daha İyi.

Ses Bağlantılarında Biraz Sıkıntı Yaşadım ama Çözdüm Baya bi Zorladı ya :D

Güç Kablosuda Sorunsuz Çalışıyor. Kaldı Birtek Alt taraftan açı ayarlı yapmaya onuda düşünmeye devam Ediyorum Şimdilik Sabit :)

Fotoğrafları yarın gündüz gözüyle halledicem. :drag

Geri
Üst Alt